Krąg świadomego rodzica- 24 października OTWARCIE KRĘGU wstęp wolny

Idea kręgu rodziców zrodziła się z potrzeby stworzenia bezpiecznej przestrzeni, w której rodzice będą mogli dzielić się swoimi historiami, przeżyciami i doświadczeniami na temat tej niezwykłej jednak wielokrotnie pełnej wyzwań rodzicielskiej podróży..

Jest to miejsce by wyrazić swoje uczucia i szczerze porozmawiać i poczuć wsparcie innych rodziców.

Zaprasza Sonia Nieradzik

Jestem mamą dwóch cudownych córek i to one odmieniły moje życie.
Jestem Coachem Rodzicielskim i specjalistką od EQ, wspieram rodziców by lepiej zrozumieli siebie oraz swoje dzieci i po prosto odnaleźli szczęście w rodzicielstwie.
Wierzę, że każde dziecko jest wyjątkowe i jest dla nas nauczycielem, a rodzicielstwo to ścieżka rozwoju dla nas rodziców. Jeśli czasem w rodzicielstwie czujesz się samotna/y, zagubiona/y, przytłoczona/y lub po prostu szukasz miejsca w którym będziesz mógł/a szczerze porozmawiać i poznać innych rodziców.
Kręgi rodziców w Uzdrowisku są miejscem dla Ciebie.

23 września grupowa sesja oddechowa z Marzeną
23 września grupowa sesja oddechowa z Marzeną

23 września grupowa sesja oddechowa z Marzeną      Zapraszam Cię na doświadczenie siły i oczyszczającej mocy grupowej sesji oddechowej. Dzięki zastosowaniu połączonego i rozluźnionego schematu oddechowego w naszym Ciele zostaje pobudzony naturalny proces...

4 września Dzień Otwarty w Uzdrowisku
4 września Dzień Otwarty w Uzdrowisku

4 września Dzień Otwarty w Uzdrowisku      ZAPRASZAMY na Dzień Otwarty w Uzdrowisku! Oto program dnia: 9.00 - 10:00 - MEDYTACJA uważności i sesja ddechowa z Anetą 10:00 - 11:00 - HATHA JOGA z Asią 11.00 -11:15 - Przerwa 11:15 - 11:45 - ZDROWY KRĘGOSŁUP z Kasią...