Warsztat - Automasaż twarzy - U-zdrowisko Jastrzębie Zdrój :: Aneta Wychorska

Warsztat – Automasaż twarzy

automasaż twarzy

Ty i Twoje dłonie – najlepsza metoda na piękną cerę.

Spotkanie w trakcie którego zapraszam do doświadczenia bycia w kontakcie z samą sobą – wśród innych kobiet.
W atmosferze bezpieczeństwa, przy świetle świec, herbacie.
W kręgu dającym miejsce każdej z kobiet.
Warsztaty, w których słyszymy siebie i świętujemy swoją obecność.
Nauczę Cię wykonywać automasaż twarzy, szyi, dekoltu.
Rozpocznij przygodę z masażem.
Masaż to najprostszy i bardzo skuteczny sposób odmładzania twarzy. Codzienna pielęgnacja wzbogacona o masaż pozwala zachować gładką, jędrną skórę. Lepsze samopoczucie oraz rozświetlona, pełna blasku skóra to efekty, na które możesz liczyć.
Regularny masaż relaksuje i odpręża skórę. Każdy rodzaj masażu jest terapią przeciwstarzeniową i potrafi odwrócić skutki upływającego czasu. Fakt, że można go wykonywać samemu w domu to ogromna zaleta. Liczy się systematyczność, ale wystarczy znaleźć kilka minut dziennie, aby dostrzec efekty. Masaże są łatwe do wykonania i przy codziennej, systematycznej pracy dają spektakularne efekty. Jest dużo dostępnych metod, spośród których można wybrać i wypracować najlepszy i najskuteczniejszy sposób na pielęgnację swojej twarzy.
Zapraszam Cię na spotkanie, w trakcie którego dowiesz się jak sprawić, aby codzienna pielęgnacja stała się świadoma i przyjemna.
Agnieszka Serafin
Termin:
30.09 (sobota)
godz. 17.30- 19.30
Zapisy:
Proszę o przesłanie sms z imieniem i nazwiskiem – dopiskiem Udział w Warsztat Automasażu Twarzy
506 – 955 – 784
Miejsce:
U-Zdrowisko, Jastrzębie – Zdrój
ul. Podmiejska 6a
Inwestycja:
120 zł*
*W trakcie przewidziane napoje oraz przekąski.
Każda Uczestniczka otrzyma podarunek
Ilość miejsc ograniczona.
Prowadząca:
Nazywam się Agnieszka. Jestem magistrem kulturoznawstwa, psychodietetykiem oraz masażystą. Moją pasją jest zdrowie i sposoby jego osiągania. Odpowiedni styl życia, ruch, zbilansowana dieta to dziedziny, które są mi bliskie od lat. Pielęgnuję zdrowe nawyki i staram się zarażać nimi innych.
Masaż fascynował mnie od dawna. To nie tylko moja praca, ale także pasja, odskocznia od codzienności, motywacja do ciągłego rozwoju.
Uwielbiam pracę z ludźmi. To niesamowite jak wiele można dać drugiej osobie w trakcie masażu. Masaż to nie tylko luksus, to sposób na zdrowsze, szczęśliwsze życie. W wykonywaniu masażu nie ma miejsca na rutynę. Każdy masaż to nowe, wyjątkowe doświadczenie. To nieustanne doskonalenie swoich umiejętności, ponieważ każdy człowiek jest inny. Widok spokoju na twarzy, zapewnienie odprężenia, relaksu, wdzięczność po skończeniu – ten błogi wyraz twarzy … to jest coś, co daje mi energię, satysfakcję, napędza!
Zapraszam Cię do mojego świata 🙂
www.dotykiem.pl
fb: https://www.facebook.com/profile.php?id=100063544298412
12.04.2024 – GRUPOWA SESJA ODDECHOWA – REBIRTHING
12.04.2024 – GRUPOWA SESJA ODDECHOWA – REBIRTHING

12 kwietnia 2024 - GRUPOWA SESJA ODDECHOWA  - REBIRTHINGGRUPOWA SESJA ODDECHOWA Zapraszam Cię na doświadczenie siły i oczyszczającej mocy grupowej sesji oddechowej. Dzięki zastosowaniu połączonego i rozluźnionego schematu oddechowego w naszym Ciele zostaje pobudzony...

15.04.2024 – JAK ROZBUDZIĆ CIAŁO NA WIOSNĘ – webinar na żywo
15.04.2024 – JAK ROZBUDZIĆ CIAŁO NA WIOSNĘ – webinar na żywo

15 kwietnia 2024 - Jak rozbudzić ciało na wiosnę - webinar na żywo Och tworzy się tworzy materiał na webinar poniedziałkowy o ciele! Jak zwykle będzie konkretnie i mam nadzieję, że zmieszczę się w wyznaczonym sobie samej czasie Z pewnością pojawią się tematy z...

20 kwietnia 2024 – SALSA  Z ANIĄ SZWAJDA
20 kwietnia 2024 – SALSA Z ANIĄ SZWAJDA

20 kwietnia 2024 - salsa z Anią SzwajdaWarsztaty:SALSA/LATINO z ANIĄ SZWAJDA w UZDROWISKU Przebieg:Krąg otwierającyCzęść taneczna- tańczymy na bosoRozgrzewka i proste krokiCzęść choreograficznaKrąg zamykający Termin:SALSA - 20.04.2024  godz: 10:00 - 13:00...