Czuję moje ciało – warsztat dla kobiet w Uzdrowisku 22 stycznia

Im bardziej jesteśmy świadomi naszych potrzeb, tym lepiej możemy o sobie stanowić
i lepiej rozumieć innych” /Marshall B. Rosenberg/

 

W bezpiecznej, wspierającej atmosferze, w gronie innych kobiet, zapraszam Cię do doświadczania tego, na co sama będziesz gotowa.
Przez lata pracy nad sobą, przepracowałam mnóstwo ograniczających mnie przekonań i wiem, jak bardzo jest ważna jest umiejętność świadomego słuchania i akceptacji swojego ciała. Zapraszam Cię na warsztat na którym będziemy poznawać sposoby świadomego kontaktowania się ze swoim ciałem i swoimi emocjami.
Dowiesz się w jaki sposób reaguje nasz system nerwowy w odpowiedzi na trudne doświadczenia i jak świadomie z tej wiedzy i mądrości ciała korzystać;
Przyjrzysz się temu, w jaki sposób Twoje ciało reaguje i radzi sobie z trudnymi emocjami czy trudnymi doświadczeniami, dlaczego się zamykamy na naszą zmysłowość i atrakcyjność.
Ten warsztat ma na celu uświadomić, jak z szacunkiem patrzeć, kontrolować i ćwiczyć swoje ciało.
Jak z szacunkiem i miłością podchodzić do siebie, bez ciągłej krytyki i negatywnej samooceny.
Na co dzień spotykam mnóstwo kobiet pięknych a zarazem niepewnych, smutnych, zawstydzonych, o zapadniętej klatce piersiowej i zgaszonym spojrzeniu. Komunikują światu: „nie patrz na mnie” „chcę zniknąć” „nie lubię siebie” „nie wiem dokąd idę” .
Na tym warsztacie chcę pokazać jak uwolnić kobiece ciało z blokad i przywrócić mu radość. A kobietom dać dumę i moc z jego posiadania.
Codzienność determinuje nas do tego, że używamy ciała szczątkowo. To sprawia, że energia w nas nie krąży harmonijnie. Powstają uszkodzenia i blokady energetyczne. One natomiast mają bezpośredni wpływ na psychikę, emocję, seksualność, ogólną siłę życiową, percepcję siebie oraz rzeczywistości, Dlaczego tylko dla kobiet? Warsztat zakłada ćwiczenia adresowane do specyfiki kobiecego ciała i energii żeńskiej które doświadczyłam podczas pracy samej z sobią i wiem , że są uwalniające i leczące.
Zagadnienia i ramowy program warsztatów:
1. W zgodzie z moim ciałem
2. Moje potrzeby i pragnienia
3. Moje emocje
4. Moje wartości i przekonania
5. Moja tożsamość
Nazywam się Marta Junka i od 7 lat zajmuje się pracą z podświadomością. W 2019 roku zainspirowała mnie wiedza o kobiecej i męskiej energii i zaczęłam z tym pracować. Pamiętam jak dawno temu na jednym ze spotkań kobiecych gdzieś głęboko w lesie nad rzeką usłyszałam zdanie – SAMA TWORZYSZ SWOJE ŻYCIE, CZY JESTEŚ GOTOWA WZIĄĆ ŻYCIE W SWOJE RĘCE, A NIE NARZEKAĆ, ŻE COŚ CI SIĘ WIECZNIE PRZYDARZA? To zdanie było dla mnie jak najgłośniejszy budzik, który dzwoni o świcie…
Wtedy postanowiłam, że pomimo tego, że przez lata pracowałam w branży logistycznej, chce poszukiwać wiedzy, o którą prosił mój wewnętrzny głos. Szukałam odpowiedzi i trafiłam do szkół uczących fizyki kwantowej, psychotroniki. Uczyłam się od wspaniałych mentorek, które swoje nauki łączą ze współczesną psychologią, z tym co metafizyczne i niezbadane. Odnalazłam odpowiedzi i jako kobieta, żona, matka, przedsiębiorca nauczyłam się wzrastać w swoich rolach i rozwoju duchowym, zgodnie z moją kobiecą naturą.
Obecnie kończę studia psychologiczne z elementami coachingu co jest dla mnie najlepszym potwierdzeniem, że na zmiany nigdy nie jest za późno i same jesteśmy kreatorkami naszego życia!
Jeśli czujesz, że to co pisze w jakiś sposób rezonuje z Tobą zapraszam Cię na kobiecy warsztat 22.01.2022 który odbędzie się w cudownym miejscu w Jastrzębiu Zdroju .
KIEDY: 22.01.2022 10:oo -19:oo
GDZIE U-Zdrowisko, ul. Podmiejska 6b, 44-335 Jastrzębie Zdrój
ILOŚĆ MIEJSC: 14 osób
Inwestycja: 350 zł.
Jeśli czujesz, że to coś dla Ciebie albo jeśli masz jakieś pytania proszę zgłoś się do mnie:
messenger: DżunkaYa
mail: dzunkaya@gmail.com
telefon: +48 883911142

23 września grupowa sesja oddechowa z Marzeną
23 września grupowa sesja oddechowa z Marzeną

23 września grupowa sesja oddechowa z Marzeną      Zapraszam Cię na doświadczenie siły i oczyszczającej mocy grupowej sesji oddechowej. Dzięki zastosowaniu połączonego i rozluźnionego schematu oddechowego w naszym Ciele zostaje pobudzony naturalny proces...

4 września Dzień Otwarty w Uzdrowisku
4 września Dzień Otwarty w Uzdrowisku

4 września Dzień Otwarty w Uzdrowisku      ZAPRASZAMY na Dzień Otwarty w Uzdrowisku! Oto program dnia: 9.00 - 10:00 - MEDYTACJA uważności i sesja ddechowa z Anetą 10:00 - 11:00 - HATHA JOGA z Asią 11.00 -11:15 - Przerwa 11:15 - 11:45 - ZDROWY KRĘGOSŁUP z Kasią...