Czuję moje ciało - warsztat dla kobiet w Uzdrowisku 22 stycznia - U-zdrowisko Jastrzębie Zdrój :: Aneta Wychorska

Czuję moje ciało – warsztat dla kobiet w Uzdrowisku 22 stycznia

Im bardziej jesteśmy świadomi naszych potrzeb, tym lepiej możemy o sobie stanowić
i lepiej rozumieć innych” /Marshall B. Rosenberg/

 

W bezpiecznej, wspierającej atmosferze, w gronie innych kobiet, zapraszam Cię do doświadczania tego, na co sama będziesz gotowa.
Przez lata pracy nad sobą, przepracowałam mnóstwo ograniczających mnie przekonań i wiem, jak bardzo jest ważna jest umiejętność świadomego słuchania i akceptacji swojego ciała. Zapraszam Cię na warsztat na którym będziemy poznawać sposoby świadomego kontaktowania się ze swoim ciałem i swoimi emocjami.
Dowiesz się w jaki sposób reaguje nasz system nerwowy w odpowiedzi na trudne doświadczenia i jak świadomie z tej wiedzy i mądrości ciała korzystać;
Przyjrzysz się temu, w jaki sposób Twoje ciało reaguje i radzi sobie z trudnymi emocjami czy trudnymi doświadczeniami, dlaczego się zamykamy na naszą zmysłowość i atrakcyjność.
Ten warsztat ma na celu uświadomić, jak z szacunkiem patrzeć, kontrolować i ćwiczyć swoje ciało.
Jak z szacunkiem i miłością podchodzić do siebie, bez ciągłej krytyki i negatywnej samooceny.
Na co dzień spotykam mnóstwo kobiet pięknych a zarazem niepewnych, smutnych, zawstydzonych, o zapadniętej klatce piersiowej i zgaszonym spojrzeniu. Komunikują światu: „nie patrz na mnie” „chcę zniknąć” „nie lubię siebie” „nie wiem dokąd idę” .
Na tym warsztacie chcę pokazać jak uwolnić kobiece ciało z blokad i przywrócić mu radość. A kobietom dać dumę i moc z jego posiadania.
Codzienność determinuje nas do tego, że używamy ciała szczątkowo. To sprawia, że energia w nas nie krąży harmonijnie. Powstają uszkodzenia i blokady energetyczne. One natomiast mają bezpośredni wpływ na psychikę, emocję, seksualność, ogólną siłę życiową, percepcję siebie oraz rzeczywistości, Dlaczego tylko dla kobiet? Warsztat zakłada ćwiczenia adresowane do specyfiki kobiecego ciała i energii żeńskiej które doświadczyłam podczas pracy samej z sobią i wiem , że są uwalniające i leczące.
Zagadnienia i ramowy program warsztatów:
1. W zgodzie z moim ciałem
2. Moje potrzeby i pragnienia
3. Moje emocje
4. Moje wartości i przekonania
5. Moja tożsamość
Nazywam się Marta Junka i od 7 lat zajmuje się pracą z podświadomością. W 2019 roku zainspirowała mnie wiedza o kobiecej i męskiej energii i zaczęłam z tym pracować. Pamiętam jak dawno temu na jednym ze spotkań kobiecych gdzieś głęboko w lesie nad rzeką usłyszałam zdanie – SAMA TWORZYSZ SWOJE ŻYCIE, CZY JESTEŚ GOTOWA WZIĄĆ ŻYCIE W SWOJE RĘCE, A NIE NARZEKAĆ, ŻE COŚ CI SIĘ WIECZNIE PRZYDARZA? To zdanie było dla mnie jak najgłośniejszy budzik, który dzwoni o świcie…
Wtedy postanowiłam, że pomimo tego, że przez lata pracowałam w branży logistycznej, chce poszukiwać wiedzy, o którą prosił mój wewnętrzny głos. Szukałam odpowiedzi i trafiłam do szkół uczących fizyki kwantowej, psychotroniki. Uczyłam się od wspaniałych mentorek, które swoje nauki łączą ze współczesną psychologią, z tym co metafizyczne i niezbadane. Odnalazłam odpowiedzi i jako kobieta, żona, matka, przedsiębiorca nauczyłam się wzrastać w swoich rolach i rozwoju duchowym, zgodnie z moją kobiecą naturą.
Obecnie kończę studia psychologiczne z elementami coachingu co jest dla mnie najlepszym potwierdzeniem, że na zmiany nigdy nie jest za późno i same jesteśmy kreatorkami naszego życia!
Jeśli czujesz, że to co pisze w jakiś sposób rezonuje z Tobą zapraszam Cię na kobiecy warsztat 22.01.2022 który odbędzie się w cudownym miejscu w Jastrzębiu Zdroju .
KIEDY: 22.01.2022 10:oo -19:oo
GDZIE U-Zdrowisko, ul. Podmiejska 6b, 44-335 Jastrzębie Zdrój
ILOŚĆ MIEJSC: 14 osób
Inwestycja: 350 zł.
Jeśli czujesz, że to coś dla Ciebie albo jeśli masz jakieś pytania proszę zgłoś się do mnie:
messenger: DżunkaYa
mail: dzunkaya@gmail.com
telefon: +48 883911142

24 maj 2024 – “Świadomość PIEŚNI w kręgu” – warsztat
24 maj 2024 – “Świadomość PIEŚNI w kręgu” – warsztat

24 maj 2024 - Świadomość pieśni w kręgu - warsztatWarsztat “Świadomość PIEŚNI w kręgu” Zapraszamy na spontaniczne spotkanie z pieśnią, której tradycje sięgają dalekich etnicznych korzeni, a wpływ zdrowotny trwa do dzisiaj.Muzykoterapia głosem w kręgu dla...

25 maj 2024 – Mam e-MOC-je – warsztaty rozwojowe dla dzieci
25 maj 2024 – Mam e-MOC-je – warsztaty rozwojowe dla dzieci

25 maja 2024 - Mam e-MOC-je - warsztaty rozojowe dla dzieciMam e-MOC-je II edycja warsztatów rozwijających kompetencje emocjonalno – społeczne u dzieci w wieku 7-13 lat Warsztaty bazują na rozwijaniu umiejętności społeczno-emocjonalnych i komunikacyjnychoraz...

08-09.06. 2024 – Latino i High Heels Z ANIĄ SZWAJDA
08-09.06. 2024 – Latino i High Heels Z ANIĄ SZWAJDA

08-09 czerwca 2024 - Latino/High Heels z Anią SzwajdaWarsztaty:LATINO/HIGH HEELS z ANIĄ SZWAJDA w UZDROWISKU Przebieg:Krąg otwierającyCzęść taneczna- tańczymy na bosoRozgrzewka i proste krokiCzęść choreograficznaKrąg zamykający Miejsca:Uzdrowisko, ul. Podmiejska 6a,...