Ciało mówi! Powrót do źródła w Uzdrowisku – cykl spotkań z tańcem intuicyjnym

CIAŁO przemawia – pozwólmy mu mówić, opowiedzieć w tańcu swoją zapisaną historię. Taniec intuicyjny ma MOC samo uzdrawiania, harmonizowania i kreacji.

CIAŁO mówi.
Powrót do źródła
Warsztat dla Kobiet
Piękna, Mądra i Wyjątkowa Kobieto, z serca Cię zapraszam na cykl warsztatów CIAŁO mówi. Tematy na najbliższe miesiące budują całość naszej podróży. Spotykamy się raz w miesiącu, by pogłębiać kontakt ze sobą w ruchu. W styczniu zgłębimy Powrót do źródła.

Taniec porusza w ciele zastygłe emocje, wspomnienia, tańcząc wprawiasz je w ruch. Odpalają się i szukają ujścia w swobodnym puszczania lub dynamicznym wstrząsie, we łzach, krzyku czy przekleństwie, które wypowiesz a muzyka i ziemia zabiorą je.
A Ty pozostaniesz z okiem do środka, na siebie, pod wrażeniem własnego ciała, efektu w ruchu, spocenia i mokrej sukienki, z bijającym sercem i pulsem przypominającym o cennym życiu i tym, co jeszcze przez Tobą! Bez oceny, porównania, dla siebie. W otoczeniu Kobiet, które także są tu dla siebie, dedykując czas, przestrzeń i zadbanie o swoje wnętrze.
Taniec intuicyjny ma w sobie tę magię impulsu do samo uzdrawiania, harmonizowania i kreacji. Jest jak powrót do domu, którym jest CIAŁO. Poczujesz ponowne lub nowe połączenie ze SOBĄ, swoimi pragnieniami i potrzebami.
Taniec jest kanwą warsztatu, wokół tematów które są nam bliskie. W styczniu będziemy szukać nowych możliwości dla Siebie, kreacji która dla każdej z nas przejawia się różnorodnie! Będziemy docierać do własnego źródła.
Podczas warsztatu zapraszam Cię do rozmowy ze SOBĄ, o sobie poprzez formę:
🤍Krąg otwarcia – wstęp do spotkania w grupie Kobiet.
🤍Sesja relaksacji – powoli, niespiesznie wejdziemy w ciszę, słuchanie swojego ciała, oddech. Rozmowę ze sobą!
🤍Sesja w swobodnym TAŃCU płynącym z intuicji. CIAŁO przemawia – pozwólmy mu mówić, opowiedzieć swoją zapisaną historię, w każdej żywej komórce.
🤍Sesja plastyczna – Kreatorka – w ruchu puszczamy zbroje powinności i uwalniamy w sobie uwewnętrznioną Kreatorkę. Stworzysz dla Siebie własne karty afirmacji.
🤍Krąg podsumowania – zakończenie wspólnej podróży.
Termin: sobota, 15 stycznia 2022
Godziny: 15.00 – 19.00 (4 h)
Inwestycja: 150 zł
Liczba miejsc na warsztat: 14 osób.
Przyjdź dla SIEBIE!
Wsłuchaj się w ciało i jego potrzeby!
Podaruj sobie ten czas i KREACJĘ W TAŃCU.
Zdecyduj już dziś!
Zapisy: warsztat@u-zdrowisko.pl lub sms 515 500 079
Miejsce: Uzdrowisko, Jastrzębie Zdrój, ul. Podmiejska 6a.
Co zabrać?
• wygodny strój / sukienkę, jeśli masz ochotę😉
• butelkę z wodą, przekąski
• coś do okrycia się / pled, kocyk, sweter
• przedmiot mocy
Ważne
🍁Wcześniejsze doświadczenia – nie wymagane
🍁Umiejętności ruchowe, wiek i stan zdrowia – nie ma ograniczeń – działasz w zgodzie ze sobą, tyle ile chcesz i możesz.
Cykl tematów:
Styczeń: Powrót do Źródła.
Luty: Wiatr_ Poruszenie
Marzec: Woda_ Przepływ w ciele.
Kwiecień: Ziemia_ połączona z Naturą.
Maj: Ogień_ Iskra życia
Czerwiec: Żywioły _Połączenia
Gaja – kim jestem
Jestem w ruchu od urodzenia! Ruch to mój żywioł. Za mną doświadczenie m.in. baletu, Szkoły Tańca Współczesnego, festiwale Poznań Dancing Ewy Wycichowskiej, Metoda Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne, Movement Medicine oraz 5 rytmów.
Rozmaite formy świadomej pracy z ciałem są mi bliskie, szczególnie te, które zostawiają wiele przestrzeni na wolność i swobodną ekspresję. Organizowałam międzynarodowe warsztaty rozwoju osobistego połączone z ruchem. Uwielbiam tworzyć przestrzenie, by ludzie mogli się spotkać ze sobą i w grupie. By być bliżej siebie!

13 listopad 2023 – SPOTKANIE Klubu Zielarza
13 listopad 2023 – SPOTKANIE Klubu Zielarza

13 listopad 2023 - Spotkanie KLUBU ZIELARZA Zapraszamy wszystkich zainteresowanych ziołami i ich przetwarzaniem. Dopóki pogoda pozwala nasze spotkania organizujemy w plenerze. Uczymy się rozpoznawania roślin i ich właściwości. Wymieniamy się wiedzą i utrwalamy to co...

19 LISTOPAD 2023 – KONCERT RELAKSACYJNY DLA DZIECI
19 LISTOPAD 2023 – KONCERT RELAKSACYJNY DLA DZIECI

19 LISTOPAD 2023 - KONCERT RELAKSACYJNY DLA DZIECIMoc dźwięku – Koncert relaksacyjny dla dzieci Delikatna kąpiel w dźwiękach gongów, mis tybetańskich, magicznych instrumentów etnicznych i orientalnych.W ramach odbywających się od kilku miesięcy w Uzdrowisku koncertów...

19 LISTOPAD 2023 – RELAKSACYJNY KONCERT GONGÓW
19 LISTOPAD 2023 – RELAKSACYJNY KONCERT GONGÓW

19 LISTOPAD 2023 - KONCERT RELAKSACYJNY GONGÓWKąpiel w dźwiękach gongów, mis tybetańskich, instrumentów etnicznych, magicznych dzwonków i dzwoneczków. Zapraszamy na doświadczenie czystego dźwięku i wibracji, wnikających w każdą komórkę naszego ciała, w pełnym...

25 LISTOPAD, 2 GRUDNIA 2023 – Mam e-MOC-je – warsztaty dla dzieci
25 LISTOPAD, 2 GRUDNIA 2023 – Mam e-MOC-je – warsztaty dla dzieci

25 LISTOPAD, 2 GRUDNIA 2023 - Mam e-MOC-jeMam e-MOC-je II edycja warsztatów rozwijających kompetencje emocjonalno – społeczne u dzieci w wieku 7-13 lat Warsztaty bazują na rozwijaniu umiejętności społeczno-emocjonalnych i komunikacyjnychoraz wspieraniu dzieci w...

26 LISTOPAD 2023 – Prysznic głosowy – Muzykoterapia Głosem 
26 LISTOPAD 2023 – Prysznic głosowy – Muzykoterapia Głosem 

26 listopad 2023 - PRYSZNIC GŁOSOWYPrysznic głosowy – sesje relaksacyjne w Jastrzębiu Zdroju Realizujemy w U-zdrowisku Sesje relaksacji głosowo-oddechowej, wspierające w odreagowaniu stresu i uwolnieniu niewypowiedzianych emocji, jednocześnie pogłębiające sprawność...