26 lipca 2024 - Koncert „Immersions – Podróż w Głąb” z muzyką transcendentalną - U-zdrowisko Jastrzębie Zdrój :: Aneta Wychorska

26 lipca 2024 – Koncert „Immersions – Podróż w Głąb” z muzyką transcendentalną

neurografika


„Immersions – Podróż w Głąb” z muzyką transcendentalną

„Zamknij oczy.
Poddaj się temu co wybrzmiewa.
Pozwól muzyce, by przeniosła Cię w światy nieoczywiste.
W kosmiczny wymiar czucia. W wyobraźnię.
W pole transcendencji.
Zanurz się w mistycznej podróży przez głębię dźwięku, w której Muzyka i Głos Intuicyjny współtworzą portal do tego co Poza. Do Nieznanego.”
Esencja naszej muzyki — to połączenie ambientu z niezwykle emocjonalnym głosem intuicyjnym, który często czerpie inspirację ze śpiewu białego, czy etnicznego.
To doświadczanie głębokiej i emocjonalnie bogatej przestrzeni dźwiękowej, w której wspólnym elementem są brzmienia o częstotliwości 528Hz oraz dudnienia binauralne odpowiadające falom Theta.
To również podróż z wykorzystaniem dźwięków planet naszego układu słonecznego, gdzie każda nuta przenosi słuchacza w mistyczny taniec międzygwiezdnych harmonii, tworząc kosmiczną symfonię jedności z wszechświatem.
Zanurz się…
NASZ OSTATNI ALBUM NAGRANY W 432HZ
Kilka słów o nas:
Sandra Maria i Emiji: Jesteśmy parą, kochamy siebie, kochamy wolność, vanlife i muzykę serca. Nasze przygody muzyczne zaczęły się w świecie muzyki stricte mainstreamowej. Oboje przeszliśmy długą drogę, by znaleźć się w miejscu, w którym jesteśmy teraz: jako artyści i jako ludzie. To co tworzymy dziś, jest autentycznym odzwierciedleniem tego co w nas, co kochamy i w co wierzymy, naszej prawdy.
Sandra Maria: Jestem wokalistką, pasjonatką śpiewu intuicyjnego, tekściarką (m.in. „Staję się sobą”, „Pal się ogniu”), autorką kursu „Poczuj, usłysz i pokochaj swój głos”, animatorką różnego rodzaju warsztatów pracy z głosem oraz certyfikowaną trenerką wokalną w metodzie Modern Vocal Training.
Swojego głosu używam intuicyjnie, śpiewając z otwartego serca i ciała, nie bojąc się kroczyć totalnie nie utartymi ścieżkami wokalnymi, często używając języka znanego tylko mojemu duchowi i dźwięków, które wykraczają poza konwencjonalny śpiew…Kiedy śpiewam intuicyjnie poddaję się przepływowi. Mój śpiew staje się modlitwą mojego serca.
Emiji: Jestem kompozytorem, muzykiem, fotografem, realizatorem dźwięku oraz producentem muzycznym z 20 letnim doświadczeniem w produkcji muzycznej.
Moja muzyka to eklektyczna kombinacja neo-klasyki, kojących dźwięków fortepianu, muzyki około filmowej oraz ambientu. W swoim przekazie emocjonalnym nawiązuję do tego co dla mnie ważne: do procesu uzdrawiania wewnętrznego dziecka, do otwierania się na miłość i wchodzenie w kontakt z samym sobą.
Z miłością: Sandra Maria & Emiji
Nasza Strona
Nasz Instagram
Sandra Maria
Emiji
Kiedy:
26.07.2024 godzina 18:00
Inwestycja:
50 zł
Zapisy:
535 636 111
02 sierpnia 2024 – Stacjonarny 28 – dniowy program soul coaching®
02 sierpnia 2024 – Stacjonarny 28 – dniowy program soul coaching®

02 sierpnia 2024 - Stacjonarny 28-dniowy program Soul Coaching®STACJONARNY 28-DNIOWY PROGRAM SOUL COACHING® Odkryj i umocnij swoją intuicję,aby połączyć się ze swoją wewnętrzną mądrością! Jak często mówisz sobie, „cholera! mogłam posłuchać siebie”? A może ktoś zwraca...

21 czerwiec 2024 – “Świadomość PIEŚNI w kręgu” – warsztat
21 czerwiec 2024 – “Świadomość PIEŚNI w kręgu” – warsztat

21 czerwiec 2024 - Świadomość pieśni w kręgu - warsztatWarsztat “Świadomość PIEŚNI w kręgu” Zapraszamy na spontaniczne spotkanie z pieśnią, której tradycje sięgają dalekich etnicznych korzeni, a wpływ zdrowotny trwa do dzisiaj.Muzykoterapia głosem w kręgu dla...

21 czerwiec 2024 – Międzynarodowy dzień jogi
21 czerwiec 2024 – Międzynarodowy dzień jogi

21 czerwiec 2024 - Międzynarodowy dzień jogiMIĘDZYNARODOWY DZIEŃ JOGI Z UZDROWISKIEM21 CZERWCA 2024Godzina 18:00 Zapraszamy Cię na coroczne święto wszystkichjoginów i joginek.Będzie aktywnie, radośnie i zdrowo!Będziemy praktykować na zielonych terenach Parku...

15 czerwca 2024 – Mam e-MOC-je – warsztaty rozwojowe dla dzieci
15 czerwca 2024 – Mam e-MOC-je – warsztaty rozwojowe dla dzieci

15 czerwiec 2024 - Mam e-MOC-je - warsztaty rozojowe dla dzieci Mam e-MOC-je II edycja warsztatów rozwijających kompetencje emocjonalno – społeczne u dzieci w wieku 7-13 lat Warsztaty bazują na rozwijaniu umiejętności społeczno-emocjonalnych i komunikacyjnychoraz...