16 GRUDNIA 2023 - Warsztat automasażu twarzy - U-zdrowisko Jastrzębie Zdrój :: Aneta Wychorska

16 GRUDNIA 2023 – warsztat automasaż twarzy

automasaż twarzy

Ty i Twoje dłonie. Naucz się najlepszej metody na piękną cerę.

Zapraszam Cię na spotkanie, w trakcie którego skontaktujesz się ze sobą i ze swoim ciałem we wspierającym, kobiecym gronie.
W atmosferze bezpieczeństwa, przy świetle świec, herbacie.
W kręgu, dającym miejsce każdej z kobiet.
To będą warsztaty, podczas których usłyszysz siebie i będziesz świętować swoją obecność.
Nauczę Cię wykonywać automasaż twarzy, szyi i dekoltu.
Dlaczego jesteś tego warta?
Masaż to najprostszy i bardzo skuteczny sposób odmładzania twarzy. Codzienna pielęgnacja wzbogacona o masaż pozwala zachować gładką, jędrną skórę. Lepsze samopoczucie oraz rozświetlona, pełna blasku skóra to efekty, na które możesz liczyć.
Regularny masaż relaksuje i odpręża skórę. Każdy rodzaj masażu jest terapią przeciwstarzeniową i potrafi odwrócić skutki upływającego czasu. Fakt, że można go wykonywać samemu w domu to ogromna zaleta. Liczy się systematyczność, ale wystarczy znaleźć kilka minut dziennie, aby dostrzec efekty. Masaże są łatwe do wykonania i przy codziennej, systematycznej pracy dają spektakularne efekty. Jest dużo dostępnych metod, spośród których można wybrać i wypracować najlepszy i najskuteczniejszy sposób na pielęgnację swojej twarzy.
Zapraszam Cię na spotkanie, w trakcie którego dowiesz się, jak sprawić, aby Twoja codzienna pielęgnacja była świadoma i przyjemna.
Rozpocznij przygodę z automasażem.
Agnieszka Serafin
Termin:
16.12 (sobota)
godz. 16.30- 18.30
Zapisy:
Proszę o przesłanie sms z imieniem i nazwiskiem – dopiskiem Udział w Warsztat Automasażu Twarzy
506 – 955 – 784
Miejsce:
U-Zdrowisko, Jastrzębie – Zdrój
ul. Podmiejska 6a
Inwestycja:
120 zł*
*W trakcie przewidziane napoje oraz przekąski.
Każda Uczestniczka otrzyma podarunek
Ilość miejsc ograniczona.
Prowadząca:
Jestem Agnieszka i tworzę Magię Dotyku – kobiecą przestrzeń pełną wsparcia, szacunku i wytchnienia dla ciała. Masaż fascynował mnie od dawna. To nie tylko moja praca, ale także pasja, odskocznia od codzienności, motywacja do ciągłego rozwoju.
Z wykształcenia jestem magistrem kulturoznawstwa, psychodietetykiem oraz masażystą. Moją pasją jest zdrowie i sposoby jego osiągania. Odpowiedni styl życia, ruch, zbilansowana dieta to dziedziny, które są mi bliskie od lat. Pielęgnuję zdrowe nawyki i staram się zarażać nimi innych.
Uwielbiam pracę z ludźmi. To niesamowite, jak wiele można dać drugiej osobie w trakcie masażu. Masaż to nie tylko luksus, to sposób na zdrowsze, szczęśliwsze życie. W wykonywaniu masażu nie ma miejsca na rutynę. Każdy masaż to nowe, wyjątkowe doświadczenie. To nieustanne doskonalenie swoich umiejętności, ponieważ każdy człowiek jest inny. Widok spokoju na twarzy, zapewnienie odprężenia, relaksu, wdzięczność po skończeniu – ten błogi wyraz twarzy … to jest coś, co daje mi energię, satysfakcję, napędza!
www.dotykiem.pl
fb: https://www.facebook.com/profile.php?id=100063544298412 
02 sierpnia 2024 – Stacjonarny 28 – dniowy program soul coaching®
02 sierpnia 2024 – Stacjonarny 28 – dniowy program soul coaching®

02 sierpnia 2024 - Stacjonarny 28-dniowy program Soul Coaching®STACJONARNY 28-DNIOWY PROGRAM SOUL COACHING® Odkryj i umocnij swoją intuicję,aby połączyć się ze swoją wewnętrzną mądrością! Jak często mówisz sobie, „cholera! mogłam posłuchać siebie”? A może ktoś zwraca...

21 czerwiec 2024 – “Świadomość PIEŚNI w kręgu” – warsztat
21 czerwiec 2024 – “Świadomość PIEŚNI w kręgu” – warsztat

21 czerwiec 2024 - Świadomość pieśni w kręgu - warsztatWarsztat “Świadomość PIEŚNI w kręgu” Zapraszamy na spontaniczne spotkanie z pieśnią, której tradycje sięgają dalekich etnicznych korzeni, a wpływ zdrowotny trwa do dzisiaj.Muzykoterapia głosem w kręgu dla...

21 czerwiec 2024 – Międzynarodowy dzień jogi
21 czerwiec 2024 – Międzynarodowy dzień jogi

21 czerwiec 2024 - Międzynarodowy dzień jogiMIĘDZYNARODOWY DZIEŃ JOGI Z UZDROWISKIEM21 CZERWCA 2024Godzina 18:00 Zapraszamy Cię na coroczne święto wszystkichjoginów i joginek.Będzie aktywnie, radośnie i zdrowo!Będziemy praktykować na zielonych terenach Parku...