3icon.png

Po przebyciu tego kursu, życie już nigdy nie będzie takie jak przed.

A na ilu kursach i warsztatach już byłaś i … czy to się kiedyś skończy?

Im głębiej w las, tym więcej drzew.

A gdybym Ci zdradziła tajemnicę, że najważniejsze jest tu i teraz, a nie taplanie się w przeszłości?

I nieważne, ile pracy włożysz w swój samorozwój, jeśli nie będziesz dostrzegać, że życie złożone jest z małych chwil radości.

Możesz się nie doczekać spektakularnego sukcesu albo doczekasz i padniesz na twarz z wycieńczenia!

Poza tym nie masz już nie tyle pieniędzy i czasu na ciągłe inwestowanie w siebie. 

Dzisiaj może się to zmienić!

Możesz chodzić na warsztaty rozwojowe, szukać swojego guru, mentora, nauczyciela.. a jeśli Ci powiem, że jesteś swoim najlepszym nauczycielem?

Skąd możesz wiedzieć co jest ważne dla Ciebie, co jest dobre dla Ciebie. A czego już nie potrzebujesz?

I co z tym swoim życiem zrobić, aby było lżejsze, bardziej radosne i kolorowe?

Kochana ja przeszłam tą drogę!

Wydałam mnóstwo kasy na poszukiwanie odpowiedzi na pytanie „Dlaczego?”

A najbardziej precyzyjną i prawdziwą odpowiedź na wszelkie pytania dało mi moje ciało i moja dusza/wewnętrzna mądrość/intuicja.

Jak się tego nauczyłam?

Zaczęłam od Kursu życia w oparciu o medytację uważności.

W ciągu 8 tygodni nauczę Cię kluczowych zasad bycia obecną w tej właśnie chwili, abyś osiągnęła spokój i równowagę.

Bo ile możesz żyć życiem innych, spełniać marzenia innych, taplać się w przeszłości albo projektować przyszłość, nie mając na nią 100% wpływu. Znasz to powiedzenie „Człowiek planuje Pan Bóg się śmieje?”

W 8 tygodni, spotykając się raz w tygodniu w poniedziałek poznasz najważniejsze i sprawdzone zasady uważnego życia. Poznasz formalne i nieformalne praktyki medytacji uważności. Jest to kurs certyfikowany przez Mindfulness Association. 

Dzięki łatwości korzystania z metody w ciągu dnia, i systematyczności w praktyce przez 8 tygodni nawiążą się takie połączenia w mózgu, których będziesz używać długo po kursie, a jeśli utrzymasz praktykę… to na zawsze!

Co to oznacza dla Ciebie?

Start kursu:
8 kwietnia 2024

Godziny spotkań
9.30 lub 17.30

Ilość spotkań
8 spotkań

Forma kursu
online

UWAGA

Medytacja Mindfulness jest neutralna światopoglądowo i może być stosowana przez każdego, niezależnie od przekonań, w tym również religijnych.

Kurs jest tak skonstruowany, że mogą w nim uczestniczyć zarówno początkujący jak i praktykujący.

To łatwy proces nauki:

2 godziny w poniedziałki + minimum 10-15 minut na co dzień, można więcej …

Jak będzie przebiegać kurs?

Usiądź wygodnie w fotelu w poniedziałkowe popołudnie lub rozpocznij pierwszy poranek tygodnia z kubkiem pysznej herbaty. Przykryj się kocykiem. I spotkaj się ze mną, aby nauczyć się życia tu i teraz!

Do tej pory przez wiele lat prowadziłam kursy stacjonarne. Od początku roku 2024 prowadzę również online. 

Czym się różni wersja online od stacjonarnej?

Merytorycznie nie różni się niczym. 

Otrzymujesz te same materiały, uczestniczysz w spotkaniu na żywo. Widzimy się raz w tygodniu w poniedziałek (grupa poranna o 9.00 a popołudniowa o 17.30) 

Podczas sesji będziesz uczyć się kolejnych technik medytacji oraz poznasz teorię na temat przenoszenia się uważności do życia codziennego.

Dlaczego ważna jest regularność w praktyce medytacji uważności?

Metody zastosowane w kursie są ściśle powiązane z budowaniem nowej postawy życiowej w oparciu o neuroplastyczność mózgu.

Dzięki wiedzy, którą posiądziesz na spotkaniach i regularnej praktyce w oparciu o nagrania, tworzone są w mózgu nowe połączenia neuronowe. Co one robią? Mają na celu reorganizację starych wzorców stresowych. 

Czym są wzorce stresowe? To osobiste doświadczenia wynikające z indywidualnej oceny poznawczej każdego człowieka. 

Regularna praktyka technik uważności pomaga odkodować wzorce i podczas regularnej praktyki już w ciągu kilku tygodni nauczysz się nowych sposobów reagowania i działania.

Rozwiniesz inteligencję emocjonalną!

A inteligencja emocjonalna decyduje o umiejętności radzenia sobie w życiu.

Zatem po kursie:

Zmienisz swoją postawę życiową na taką, która uczyni Twoje życie lżejszym

Odmienisz swoją reakcję na stres

Rozwiniesz swoją inteligencję emocjonalną, co pomoże Ci lepiej radzić sobie z wyzwaniami dnia codziennego

Będziesz miała bystrzejszy umysł oraz lepszą koncentrację

… ale to dopiero początek!

Będziesz wiedzieć co jest dobre dla Ciebie, a co zbędne.

Co otrzymasz w ramach kursu:

Twoja inwestycja

1300 zł*

*Opłatę możesz rozbić na 2 raty. 

Jeśli chcesz mieć taką możliwość wpisz rata w miejscu kod kuponu przy zakupie kursu.

Ilość uczestników to maksymalnie 15 osób i nie są to zajęcia nagrywane.

Jeszcze raz powtórzę:

Po przebyciu tego kursu, życie już nigdy nie będzie takie jak przed.

Kim jest autorka kursu?

Zajęcia poprowadzę ja, Aneta Wychorska , nauczyciel MBLC, certyfikowany przez Mindfulness Association UK. A do tego:

Mistrzyni Naturopatii, Soul Couchka w trakcie certyfikacji.

Kobieta, która innym kobietom pokazuje, że świat jest bardziej kolorowy niż im się wydaje. Zaraża swoim spokojem. Dzieli się wiedzą o zdrowiu. Nie poucza, jest uważna i otwarta na każdego człowieka. Intuicyjnie wyczuwa potrzeby innych. Żyje w zgodzie z tym co głosi. Akceptuje wszystkich i nie ocenia nikogo.

bezpłatny webinar

Poznaj opinie uczestniczek poprzednich edycji kursu:

Na kurs medytacji mindfulness zgłosiłam się spontanicznie, lecz doświadczenie, które zyskałam okazało się niezwykle wartościowe i wpłynęło pozytywnie na różne aspekty mojego życia. Prowadząca Aneta Wychorska była doskonałym przewodnikiem, pełnym empatii, cierpliwości i zrozumienia. Potrafiła przekazać skomplikowane koncepcje w prosty sposób. Aneta potrafi tworzyć atmosferę zaufania, co sprzyja otwartości uczestników i dzieleniu się własnymi doświadczeniami. Dzięki kursowi zyskałam umiejętność obserwacji własnych emocji bez oceniania ich. Zwiększyła się również moja świadomość i uwaga na emocje innych ludzi . Jestem ogromnie wdzięczna Anecie za wprowadzenie w tajniki medytacji uważności bo uwrażliwiło mnie to na otaczający mnie świat, a także własne myśli i emocje. Cudownie jest doceniać małe radości dnia codziennego. Dziękuję Aneta!

Anna Owsiak

8 tygodniowy Kurs Życia w oparciu o medytację uważności był dla mnie wspaniałym doświadczeniem. Profesjonalizm, a zarazem ciepło i spokój, które dostałam od prowadzącej są nieocenione. Aneta potrafi stworzyć atmosferę, która sprzyja praktykowaniu uważności i życzliwości oraz otwarciu się i wymianie doświadczeń z innym uczestnikami w bezpiecznej przestrzeni. Dzięki kursowi mogłam głębiej poznać siebie i swoje tendencje. Jestem spokojniejsza. Nie utożsamiam się ze swoimi myślami. Umysł i myśli już mną nie władają. Zobaczyłam, że nie każdy musi myśleć i czuć tak jak ja. Kurs Życia u Anety Wychorskiej naprawdę zmienia życie na lepsze. Polecam z całego serca

Paulina Janowska

Kurs Medytacji i uważności, w którym brałam udział 2020 roku był na dla mnie niezwykłym czasem zatrzymania się i wsłuchania w Siebie. To była i jest niekończąca się przygoda, która trwa bo nic po kursie nie jest po staremu. To jest tak jakby zrobić piękną” renowację” Swojego wnętrza. Polecam z całego serca kurs u Anety to wspaniała Kobieta, która daje poczucie zaopiekowania i zaufania.

Justyna Ciozda Bujko

Kilka lat temu zdecydowałam się na udział w kursie uwazności, który prowadziła Anetka. Są to dla mnie niezapomniane chwile, spędzone wśród życzliwych ludzi. Od tamtego czasu zmieniło sie moje życie. Przede wszystkim zmotywowałam sie do odkrywania siebie, stałam sie bardziej uważna na siebie. Zrozumiałam co znaczy żyć w prawdzie ze sobą. Przestalam projektowac, nauczylam sie rozmawiać. Zaczęłam ufać swojej intuicji. Ze zrozumieniem podchodzę do wszystkich swoich doświadczeń. Żyje bardziej świadomie. Dzięki moim zmianom zmienili się moi bliscy. Ważne dla mnie ZACZĘŁAM ODCZUWAĆ ŻYCZLIWOŚĆ DO SIEBIE!!! 

Janina Niżborska

Najczęściej zadawane pytania:

Nie musisz umieć medytować, nauczę Cię od podstaw.

Wystarczy 10-15 minut dziennie, ale systematycznie.

Najlepszy dla umysłu jest poranek. Jest to zbadane naukowo, że wtedy najwięcej jesteśmy w stanie przyjąć wiedzy, uczyć się języków etc. Jednak nie każdy może zaplanować sobie dodatkowy poranny rytuał. Zatem pora zależy od Ciebie i Twoich możliwości.

Czy można odsłuchiwać nagrania? Zajęcia nie będą nagrywane, ale po każdym spotkaniu na żywo dostaniesz nagrania medytacji, które są praktykowane w ich trakcie. Te nagrania zostają z Tobą na zawsze. 

Może się tak zdarzyć i jest to dozwolone najwyżej dwa razy. Jeśli zdarzy się więcej nieobecności, trzeba wykupić dodatkowe spotkanie z mną i indywidualnie zapoznać się z wiedzą. Z pojedynczym opuszczeniem zajęć nie ma kłopotu, ponieważ otrzymasz podręcznik w wersji elektronicznej i będziesz mogła doczytać informacje o sesji.

Tak oczywiście. Proszę o przesłanie danych potrzebnych do wystawienia faktury na adres email: nazdrowie@u-zdrowisko.pl