Odnajdź swoją autentyczność,
aby wiedzieć co jest najlepszym wyborem dla Ciebie!

28-dniowy Program Soul Coaching® online

Jak często mówisz sobie, „cholera! mogłam posłuchać siebie”?

A może ktoś zwraca się do Ciebie… skąd wiedziałaś? A Ty czułaś jak wszystko w Tobie krzyczało, że tak właśnie będzie… tylko dlaczego to tak rzadko się dzieje? …I chciałabyś częściej korzystać ze swojej intuicji…

I jeszcze coś… widzę Cię jak wkurzasz się, kiedy wrzucasz w google lub Chata GPT zapytanie i dostajesz skrajne odpowiedzi wielu ekspertów i specjalistów… nie wiesz już komu wierzyć… komu zaufać?

A może chcesz mieć dostęp do swojej wewnętrznej mądrości, aby filtrować to co samozwańczy GURU głoszą i zmieniają zdanie co dekadę… i żyć swoim życiem, a nie wytycznymi Matrixa?

Wiem, jak trudno odnaleźć siebie w ówczesnej rzeczywistości. Jak trudno wsłuchać się w swoje potrzeby, kiedy ze wszystkich stron każdy chce czegoś od Ciebie.

A co jeśli Ci w tym pomogę… i opowiem Ci o 28 dniowym Programie Solul Coching®u, który porządkuje wnętrze na poziomie umysłu, emocji, duszy i ciała? I dzięki spokojowi Twojego wnętrza odkryjesz drogę do swojej wewnętrznej mądrości.

Program umożliwia uczciwie i szczerze spojrzeć na swoje życie, dodaje odwagi i pobudza wiarę w sprawczość.

W momencie, kiedy podejmiesz decyzję o uczestniczeniu w tym programie, życie zaczyna się układać w niezwykły, wręcz magiczny sposób.

Zadeklaruj, że jesteś gotowa, by poświęcić jeden miesiąc z życia na transformującą zmianę, w zgodzie ze sobą, a Wszechświat z miłością będzie Cię prowadził. Przygotuj się, na to, że synchroniczne zdarzenia i „przypadkowe” spotkania jeszcze częściej wypełnią Twój kalendarz.

Kiedy po raz pierwszy spotkałam się z Duszą z moim życiu, wiedziałam, że to ona. Zadbała o to, aby wyłączyć mój umysł skutecznie i abym całą swoją uwagę skierowała na mój wewnętrzny głos intuicji.

Bo głos intuicji to głos Duszy. Głos intuicji to nasza wewnętrzna mądrość. Ale od początku…

Czułam, że moja intuicja wyostrza się, kiedy 8 lat temu zaczęłam medytować uważność Mindfulness.

Coraz częściej słuchałam podszeptów duszy, które przypływały o kilka sekund szybciej niż rozum.

Czasem specjalnie prowokowałam te stany i testowałam … moja Dusza zdawała te testy na 6+ !

Dowiedziałam się, że istnieje metoda…

Czytaj dalej....

która uczy prowadzić sesje i warsztaty w oparciu o prowadzenie intuicji/Duszy. Byłam tego bardzo ciekawa i zdecydowałam się na rozmowę o Soul Coaching®u z jedyną w Polsce trenerką Soul Coachów. I potem już poleciało… 4 miesiące potem byłam już w Nałęczowie na pierwszym zlocie rozpoczynającym 9 miesięczne szkolenie.

Już w pierwszym dniu, dniu przyjazdu zaczęłam się fatalnie czuć. Po kilku godzinach wiedziałam, że coś koszmarnego się dzieje i zaczynam tracić siły, bolały mnie całe plecy, miałam opuchniętą z tyłu głowę i gorączkę bliską 40 stopni. Wspomnę tu, że nie choruję na nic poza krótkimi katarami, które opanowuję w 24 godziny…

Na drugi dzień nie potrafiłam zejść ze schodów bez trzymania się dwoma rękami poręczy. Na szczęście wzięłam swoją ziołowa apteczkę i zaczęłam się faszerować ziołami. I ten stan, bez zmian na lepsze utrzymywał się 3 dni. W nocy z 3 na 4 dzień czułam, że umieram… było mi bardzo ciężko… leżałam obolała, czułam każdą komórkę mojego ciała i zapadałam się w łóżku. Myślałam o wezwaniu pogotowia, ale spadł taki śnieg, że nie nikt nie potrafił wyjechać i wjechać do domu, w którym byliśmy a z braku sił nie miałam już pomysłów co dalej.

Rozmawiałam z Bogiem w myślach… dziękowałam za moje życie, powiedziałam mu, że mi szkoda, że to tak szybko… że tęsknię za córką i mężem, ale przyjmę wszystko co jest mi przeznaczone. I opadłam z sił, wydaje mi się, że zasnęłam… choć wcześniej nie potrafiłam spać z bólu.

I przebudziłam się ok 3.00 w nocy, czułam, że mam pełny pęcherz i chcę wstać. Powoli spróbowałam unieść ciało i dowlekłam się do łazienki. Usiadłam i nie mogłam wstać przez dłuższą chwilę, ale postanowiłam spróbować i trzęsąc się z zimna, spocona ułożyłam się na kanapie a nie w sypialni.

Przebudziłam się ok 7.00 i poczułam, że coś się zmieniło… jakby ktoś odwrócił kartę na drugą stronę. Zaczęłam czuć oddech w klatce piersiowej. I zaczęłam wracać do sił. Z minuty na minutę zdrowiałam.

Po kilkunastu minutach umiałam pójść do pokoju i zabrać ręcznik, ubrania, aby się wykąpać i przebrać. Pod prysznicem czułam, że inaczej czuję ciało. Było silniejsze. A na wykładach w salce mogłam już usiąść a nie leżeć… (przez wszystkie 4 dni uczestniczyłam na wykładach, ale nie brałam udziału czynnego). Nadal słuchałam i niemal z każdym słowem transformowało się coś we mnie.

Wieczorem był zaplanowany Quest z Duszą. Każda z nas przez godzinę, w odosobnieniu miała zaplanowane spotkanie sama ze swoją Duszą.

I to było moje pierwsze spotkanie … gdyby Dusza miała twarz to napisałabym, że to było spotkanie twarzą w twarz z Duszą.

Opowiedziała mi dlaczego zachorowałam. Że musiała tak zaplanować, bo mój umysł by nie odpuścił. Że zablokowała energię w kręgosłupie i zablokowała głowę. Abym mogła słuchać a nie analizować.

I teraz mam pisać. Dyktowała mi 8 stron. Pisałam bez przerwy. Pisałam o tym, jak mam uczyć ludzi odnajdowania połączenia z ich Duszami. Wzruszam się za każdym razem, kiedy zaglądam do tego zeszytu. Dostałam tyle wytycznych…

Po Queście była impreza z muzyką… intuicyjny taniec w pięknych sukienkach, które każda z nas miała zabrać na wyjazd. I ja tańczyłam, jak szalona! Dziewczyny nie mogły uwierzyć, że jeszcze 12 godzin wcześniej byłam jak trup.

Wróciłam do domu dwa dni później, zdrowa w ciele jakby nic się nie wydarzyło. Tylko ciuchy mi spadały… bo straciłam kilka kg.

Wróciłam zdrowa, ale odmieniona na zawsze. Ja żywioł Ziemi, mocno stąpająca realistka, uwierzyłam w istnienie Duszy. Odnalazłam do niej drogę. I nauczyłam się jak prowadzić innych ludzi ku ich wewnętrznej mądrości.

Kiedy sama spotkasz się ze swoją Duszą w tym niezwykle transformującym programie też odkryjesz, albo jeśli już ją posiadasz to umocnisz swoją intuicję i połączysz się ze swoją wewnętrzną mądrością.

Umożliwi Ci to wgląd w siebie i swoje potrzeby.

Umożliwi Ci rozpoznawanie co jest dla Ciebie dobre, a czego już z pewnością nie potrzebujesz.

Będziesz umiała rozpoznać prawdę w przekazach innych ludzi, bo DUSZA KOCHA PRAWDĘ!

Czym jest 28-dniowy Program Soul Coachingu®?

Soul Coaching® to transformacyjna duchowa podróż podzielona na cztery tygodniowe etapy.

Każdy tydzień jest poświęcony jednemu żywiołowi: Powietrzu, Wodzie, Ogniu i Ziemi, ponieważ nasze wspomnienia, przekonania i emocje, są w jakiś tajemniczy i organiczny sposób powiązane z żywiołami natury.

Uruchomienie żywiołów wewnątrz ciebie zaktywuje kwadranty twojej duszy.

Przysłowie z Indii głosi, że każdy z nas jest domem z czterema pokojami: mentalnym, emocjonalnym, fizycznym i duchowym. Jeśli codziennie nie odwiedzimy każdego z nich, nie jesteśmy całością. Żywioły są pełnymi mocy narzędziami, które umożliwiają nam wejście do każdego z tych pokoi.

W programie połączysz się ze swoją Duszą i nauczysz się wsłuchiwać w jej podpowiedzi. Poczujesz, że nigdy już nie będziesz sama, bo zawsze będziesz mogła poprosić o podpowiedzi płynące z Twojej wewnętrznej mądrości. Doświadczysz wewnętrznego spokoju i odzyskasz zaufanie do siebie.

KORZYŚCI ZWIĄZANE Z INTENCJĄ PROGRAMU

Już na zawsze będziesz wiedzieć co jest Twoją potrzebą, a nie realizacją marzeń innych osób!

Za pomocą kilku gestów połączysz się ze swoją intuicją i będziesz swobodnie podejmować decyzje ważne dla Ciebie, z poziomu serca.

Poznasz siebie, polubisz a być może zachwycisz się sobą, bo zrozumiesz, że nie ma drugiej takiej istoty na tej Ziemi 

Zrozumienie kim jesteś może wypłynąć tylko i wyłącznie z głębi Ciebie. Stanie się to tylko wtedy, gdy sięgniesz do źródła swojego istnienia.

Jeśli czujesz się „wołana” przez ten program, usłuchaj tego wołania.

Nagrodą jest wewnętrzny spokój i odnalezienie prawdziwego sensu życia.

Zapraszam Cię, droga kobieto, do spotkania z sobą i pięknem Twojej duszy w programie, dzięki któremu dziesiątki tysięcy osób na całym świecie dokonały głębokich transformacji w swoim życiu.

Czuję się zaszczycona, że będę mogła do dla Ciebie prowadzić.

Program uruchamia w tobie moc żywiołów.

Jakich bezcennych transformacji doświadczysz dzięki nim?

W trakcie tego tygodnia między innymi:

1. Dokonasz ewaluacji swojego dotychczasowego życia i rozpoczniesz pracę nad misją

swojego życia.

2. Podejmiesz zobowiązanie, by się stale wspierać.

3. Zorganizujesz papiery i dokumenty.

4. Zbadasz swoje główne przekonania rządzące Twoim życiem.

5. Będziesz używać swojego głosu/śpiewać/krzyczeć.

6. Oddychać świadomie.

7. Robić rzeczy, które odkładałaś już od dawna.

W trakcie tego tygodnia między innymi:

1. Zbadasz swoje życie emocjonalne.

2. Ocenisz swoje relacje z innymi.

3. Posprzątasz swoje mieszkanie, biuro i samochód. Sprawdzisz stan rur i kranów w

mieszkaniu.

4. Skomunikujesz się ze swoim sercem, zwłaszcza z tymi niewypowiedzianymi dotąd

sprawami.

5. Zachęcisz swoje ‘wewnętrzne dziecko” do zabawy.

6. Zbadasz sprawy z dzieciństwa.

7. Skupisz się na swoich snach.

W trakcie tego tygodnia między innymi:

1. Zaczniesz ufać i wzmocnisz swoją wiarę w siebie.

2. Będziesz medytować ze swoim światłem wewnętrznym.

3. Zmienisz swoje rutynowe działania i nawyki.

4. Będziesz podejmować ryzyko.

5. Uaktywnisz swoją kreatywność.

6. Spotkasz się z swoim Cieniem.

7. Będziesz się bawić!

W trakcie tego tygodnia między innymi:

1. Dokonasz oceny stanu swojego zdrowia.

2. Przeprowadzisz detoksykację.

3. Zaplanujesz i zaaranżujesz swoje mieszkanie tak, by mogło stać się prawdziwym

domem dla Twojej duszy.

4. Połączysz się z naturą.

5. Staniesz się bardziej świadoma swojego ciała.

6. Nawiążesz z nim kontakt.

7. Zaplanujesz i podejmiesz działania w stronę pozytywnej przyszłości.

Jeżeli czujesz się przyciągana przez ten program, to znak, że Twoja dusza chce spotkać się z Tobą.

W jaki sposób będziemy pracować w 28-dniowym Programie Soul Coaching®?

Weźmiesz udział w 6 webinarach:

Jeśli nie możesz być na którymś z webinarów, to program też działa! Dodatkowo, każde spotkanie jest nagrane, więc możesz je odsłuchać w dowolnym dla Ciebie terminie. Najważniejsza jest Twoja codzienna indywidualna praca z nagraniami wizualizacji do wysłuchania każdego dnia (na mp3) i zadaniami, które otrzymasz ode mnie począwszy od
4 października 2024 przez kolejne 28 dni każdego dnia na twój adres mailowy.

Na naszych wspólnych spotkaniach będziemy przeprowadzać głębokie procesy, których działanie jest wzmocnione przez energię grupy. Praca w grupie jest nieoceniona!

To nie jest klasyczny rozwojowy program.

Celem tego programu jest połączenie Twojego zewnętrznego życia z Twoim życiem wewnętrznym.

Pomoże ci on usunąć mentalny, emocjonalny, duchowy i fizyczny bałagan, tak byś mogła usłyszeć podpowiedzi płynące z własnego wnętrza.

Ułatwi również odkryć i umocnić Twoją intuicję, abyś połączyła się ze swoją wewnętrzną mądrością!

Jaka jest różnica między Couchingiem a Soul Coaching ®iem?

Coaching skupia się na osiągnięciu celu czy marzenia, co z kolei różni się od terapii, której intencją jest emocjonalne uzdrowienie.

Soul coaching® różni się zarówno od terapii jak i klasycznego coachingu, gdyż jego głównym celem jest usunięcie emocjonalnego i mentalnego bałaganu po to, by z łatwością połączyć się z naturalną mądrością naszej duszy.

Wszystko, co się wydarza, w trakcie tych 28 dni, jest częścią procesu … (nawet, gdy tak nie wygląda) Wszechświat szepcze do ciebie w każdym momencie.

Poranny wiatr niesie ci komunikaty płynące od Twojej Duszy.

Przekaz mądrości kryje się w krakaniu wrony za oknem, czy w grzmotach popołudniowej burzy.

Nawet zwykłe, codzienne zdarzenia z twojego życia zawierają wiadomości płynące z twojego wnętrza. Jednak twój umysł jest często zbyt przepełniony, by je odebrać.

Natomiast, gdy podejmiesz zobowiązanie, aby wyruszyć w tę podróż, której celem jest usłyszenie przekazów duszy, niezwykłe okoliczności zaczną wypełniać twoje życie. Kiedy opróżnisz swój umysł, zaczniesz swoją duszę „słyszeć” głośno i wyraźnie.

Co otrzymujesz w programie?

Głęboką transformację swojego życia

6 webianrów na żywo + nagrania

28 medytacji

28 lekcji w PDF

I o wiele więcej.
Zresztą zobacz sama, który pakiet będzie najlepszy dla ciebie!

A zatem gotowa na swoje spotkanie z Duszą?

Gotowa na wzmocnienie swojej intuicji i połączenia się ze swoją wewnętrzną mądrością?

WARTOŚĆ PROGRAMU TO 2597 zł, ale przedsprzedaż mojego pierwszego Programu, który poprowadzę onlajnto inwestycja w siebie w niższej cenie… 

I TA PROMOCJA TRWA DO GODZ. 24:00, 31 sierpnia, a od 1 września każdy pakiet drożeje o 300 zł!

Obudź swoją Intuicję

Inwestycja: 590 zł

Czas na przełom

Inwestycja: 890 zł

Pełne połączenie z wewnętrzną mądrością

Inwestycja: 1300 zł

 

To nie przypadek, że tu jesteś.

Przecież twoja Dusza komunikuje się z tobą nieustannie.

Delikatnie pcha Cię w kierunku twojego czucia, czucia intuicyjnego.

Kiedy w tym programie pozbędziesz się mentalnych, emocjonalnych, duchowych i fizycznych śmieci doznasz głębokiego uwolnienia, a wtedy odnajdziesz drogę do wewnętrznej mądrości i już nikt nie będzie Ci dyktował co jest dla Ciebie najważniejsze!

„Bez względu na to, co potrafisz zrobić lub tylko marzysz, że potrafisz, rozpocznij to. Śmiałość ma w sobie geniusz, moc i magię. Zacznij już teraz.” - Johann Wolfgang von Goethe

Kim jestem?

Aneta Wychorska – Mistrzyni Naturopatii, Nauczycielka Medytacji Uważności, Soul Couch®ka.

Kobieta, która innym kobietom pokazuje, że świat jest bardziej kolorowy niż im się wydaje. Zaraża swoim spokojem. Dzieli się wiedzą o zdrowiu. Nie poucza, jest uważna i otwarta na każdego człowieka. Intuicyjnie wyczuwa potrzeby innych. Żyje w zgodzie z tym co głosi. Akceptuje wszystkich i nie ocenia nikogo.

Gdyby miała Ci powiedzieć o sobie w sposób formalny to o chorobach uczyła się już w Liceum Medycznym, a o filozofii na studiach Edukacji społeczno-filozoficznej.

Czytaj dalej....

Potem przez 15 lat w pracy w korporacji większą część na stanowiskach kierowniczych doświadczyła twardości życia. W wieku niespełna 30 lat, dzięki chorobie córki, a potem swojej, poznała i zastosowała sposoby Medycyny Naturalnej.

Od wtedy też zaczęła inwestować w swoją wiedzę i szkolić się w Instytutach Medycyny Chińskiej , w Instytucie Waleologii z Biologii Totalnej, z Ziołolecznictwa i Medytacji Uważności Mindfulness.

Od blisko 15-tu lat w swojej praktyce gabinetowej stosuje te metody w pracy z podopiecznymi. Od pandemii 2020 r dzieli się wiedzą w swojej firmie Uzdrowisko Jastrzębie i on line w grupie na FB Na zdrowie! Poradnik Anety Wychorskiej. A gdybyś miał/a dotknąć jej tajemnicy to jest spełnioną kobietą, szczęśliwą żoną i matką. Koziorożcem, z ascendentem w Lwie i Smokiem wg kalendarza chińskiego. A nade wszystko to kobieta zachwycająca się drugim człowiekiem i wierząca w potencjał ludzki bardziej niż wróżki w moc czarodziejskiego pyłu.

Ps. Praca na poziomie Duszy jest niezwykle subtelna i jednocześnie głęboka.

Nie wahaj się! Nie żyj obok siebie patrząc na swoje życie przez szybę.

Daj szansę sobie, a Twoja Dusza delikatnie poprowadzi cię ku prawdziwemu spełnieniu.

Potrzebujesz wiedzieć więcej?

Oto odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. 

Nie ważne jak bardzo jesteś zajęta lub jak bardzo zabiegane życie prowadzisz i tak będziesz potrafiła przejść przez ten program. Jest skonstruowany w taki sposób, by każdy mógł go zrobić. Każdy dzień programu przynosi pewien zestaw zadań do zrobienia, z których każdy jest podzielony na 3 poziomy. To ty wybierasz poziom, na którym wykonujesz program.

1. Poziom 1, nazwany „Zobowiązany do zmiany!”, zajmuje zazwyczaj od 15-30 minut dziennie.

2. Poziom 2, nazwany „Podejmujesz wyzwanie!”, (zawiera ćwiczenia z poziomu pierwszego i drugiego) zajmuje zazwyczaj od 30 – 60 minut dziennie.

3. Poziom 3, nazwany „Idź na całość!” (zawiera ćwiczenia z poziomu pierwszego i drugiego i trzeciego) zajmuje tyle czasu, ile ci potrzeba na wykonanie ćwiczeń.

Pamiętaj! Jeśli któregoś dnia nie zrobisz ćwiczeń, to po prostu tak miało być!

Wszystkie webinary są nagrane i będziesz miała do niech dostęp, dzięki czemu będziesz mogła je odtworzyć w dogodnym dla siebie czasie.

Nie. Otrzymujesz dostęp do programu na całe życie.

Nie musisz przechodzić przez wszystkie lekcje. Wybierasz te, które Cię wołają. Dodatkowo, na webinarach robisz dużą część ćwiczeń.

Wiele osób przechodzi przez ten program ponownie. Za każdym razem zanurzasz się głębiej w siebie i ściągasz z siebie kolejne warstwy niesprzyjających przekonań czy emocji. Otwierasz jeszcze bardziej swój kanał do Duszy. Ludzie, którzy przechodzą przez program kolejny raz mówią, że mają poczucie jakby przechodzili go zupełnie na nowo.