30 grudzień- 1 stycznia – Nadzwyczajny Sylwester. Czas przejścia 2022/2023 dla Par w Domu Przebudzeń

 

 

 

Czas przejścia 2022/2023 w Domu Przebudzeń

Termin 30 grudnia- 1 stycznia ( 2 nocki)
Jest to wydarzenie, które zrodziło się w sercu Anety i Marioli ( My Kobiety).
One to zaczęły szukać mężczyzny, który poprowadziłby z nimi nadzwyczajny Sylwester/ Czas przejścia. Zaprosiły do projektu Wojtka Lewandowskiego a on stanął w swojej męskości i przyjął wyzwanie.
Podczas pobytu w pięknym ośrodku położonym na stoku gór Bukowski Groń w Beskidzie Małym, będziemy pielęgnować paradygmat, w którym kobiecość i męskość, w każdym z nas są tak samo uszanowane.
Ludzie w ówczesnym świecie często nie są świadomi, że równowaga, to stan, który jest idealnym zarówno dla naszego zdrowia, jak również dla naszego poczucia szczęścia i powodzenia w relacji z partnerem/partnerką.
Podczas wspólnego przeżywania i przebywania w Domu Przebudzeń Aneta, Mariola i Wojciech poprowadzą Krąg Mieszany.
Co będziemy robić w Kręgu ?
Będziemy świadomie celebrować czas przejścia. Opiekuńczością otulimy przestrzeń, w której spędzimy wspólnie wyjątkowy Sylwester.
Będziemy wspólnie przygotowywać posiłki, angażując przestrzeń serca i uświadamiając sobie, że jedzenie to nie tylko produkty spożywcze, ale i energia miłości włożona w każdą z czynności.
*Spotkanie odbędzie się bez alkoholu. Dla osób chętnych powitać Nowy Rok toastem proponujemy lampkę wina.
Sylwestrowo – Noworoczny czas spędzimy korzystając ze wspólnej praktyki: w oddechu, medytacji, ale też w ruchu i ekspresji – joga , taniec intuicyjny.
Przeżyjemy koncerty relaksacyjne w dźwiękach gongów, mis tybetańskich, instrumentów etnicznych i orientalnych.
Wyjdziemy w góry, podążymy nowymi ścieżkami. Zasiądziemy w kręgu na polanie i rozpalimy ogień. Płomień poczujemy również w sercu, gdyż z chwili na chwilę przełączymy się z codziennego stanu myślenia, analizowania, planowania w stan wyciszenia i odczuwania.
Przed nami dobry czas zadbania o siebie.
A wspólnie będziemy się cieszyć, dzielić radością, tańczyć i celebrować ten niezwykły czas przejścia.
Przed północą przy ogniu pożegnamy wszystko to co za nami, stare historie, miejsca, relacje i przygotujemy się na nowe wyzwania.
Ogień jest symbolem dbałości o bliskie więzi i relacje. Wokół ognia stworzymy dobrą przestrzeń, a w kolejnych praktykach i ceremoniach nadarzy się też okazja, aby przyjrzeć się temu co przyniósł nam kończący się rok oraz spojrzeć w kierunku nowych, pojawiających się na horyzoncie życiowych wyzwań.
Zapraszają
Aneta Wychorska, Mariola Jarguz i Wojciech Lewandowski
Termin:
30.12.2022 – przyjazd 15:00 -15:30
01.01.2023 – wyjazd 17:00
Zapisy:
515 500 079
791 527 489
Rezerwacja miejsca wiąże się z zgłoszeniem na emaila chęci udziału warsztaty@u-zdrowisko.pl i wpłatą 500 zł na konto podane po przesłaniu zgłoszenia.
W tytule proszę wpisać słowo : Sylwester
Inwestycja:
1 osoba – 1100 zł
para – 2000 zł
Plus koszty wyżywienia. Posiłki zostaną ustalone wspólnie na dwa tygodnie przed wyjazdem. Zostanie do tego celu stworzona grupa na Messengerze.
*Spotkanie bez alkoholu. Dla osób chętnych powitać Nowy Rok toastem proponujemy lampkę wina.
Miejsce:
Dom Przebudzeń 43- 353 Porąbka ul. Brzeziny 16A
www.domprzebudzen.pl
Dom Przebudzeń to wyjątkowe miejsce, komfortowe, z piękną salą do praktyki, wspaniałą kuchnią i przestronnymi pokojami. Pokoje są 2,3,4 osobowe.

Plan pobytu:
30.12.2022
15:00 -15:30 – przyjazd
16:00 – Zasiądziemy we wspólnym kręgu by poznać się bliżej.
W Programie – joga jin powięziowa, medytacja uważności, praktyki oddechowe i stworzenie Mapy Marzeń na Nowy Rok 2023

22 stycznia MAPA MARZEŃ z Anetą w UZDROWISKU
22 stycznia MAPA MARZEŃ z Anetą w UZDROWISKU

22 stycznia MAPA MARZEŃ z Anetą w UZDROWISKU      Po raz dziewiąty spotykamy się aby stworzyć Swoją Mapę MarzeńAneta Wychorska Mapa Marzeń na 2023 rok – warsztat .Termin : 22 stycznia 2022 (niedziela)godz 16.00 do 18.00 inwestycja : 100 zł płatne na miejscuZapisy...

20 listopada – Lecznicze właściwości konopii – darmowy wykład
20 listopada – Lecznicze właściwości konopii – darmowy wykład

20 listopada - Lecznicze właściwości konopii - darmowy wykład  Zapraszamy Was na wykład, wyjątkową dawkę wiedzy od specjalisty w temacie.Poprowadzi go Jolanta Różycka. Propagatorka leczniczego stosowania konopi w Polsce, która prowadzi autorski cykl wykładów...