Po lekkość i spokój... - Certyfikowany kurs Access Bars® - U-zdrowisko Jastrzębie Zdrój :: Aneta Wychorska

Po lekkość i spokój – zapraszam Cię na certyfikowany kurs Access Bars®

Access Bars certyfikowany kurs

Po lekkość i spokój…

Po lekkość i spokój – zapraszam Cię na certyfikowany kurs Access Bars®

Jest taki zabieg, który pomaga zniwelować stres, coraz większej liczbie osób daje radość i lekkość
Pozwala dostrzec nowe możliwości, otworzyć się na nowe rozwiązania, wyjść ze schematów, które nas ograniczają
Po ten proces sięgają osoby zmęczone życiem. Ludzie pragnący zmian. Kobiety chcące wrzucić na luz i mężczyźni szukający spokoju. Rodzice, bo odkryli, jak wielkim wsparciem może być dla ich dzieci .
Ten zabieg to Access Bars®.
Działa na umysł, ciało, całego człowieka. Polega na delikatnym dotyku 32 punktów na głowie.
Proces Manualny Access Bars® stworzył Garry Douglas, został zatwierdzony i otrzymał Międzynarodowy Certyfikat Terapii Manualnych Ciała przyznawany w USA (National Certification Board for Therapeutic Massage and Bodywork).

CO DAJE BARS

Naukowo mówiąc dochodzi do rozładowania spolaryzowanego ładunku elektrycznego, który został nagromadzony w mózgu, fale mózgowe zostają spowolnione, osiągamy stan jak podczas głębokiej medytacji. Następuje tzw. reset wzorców postępowania, przekonań, w oparciu o które funkcjonowaliśmy przez długie lata, a zamiast tego zaczynamy dokonywać świadomych wyborów, być świadomi i obecni „tu i teraz”.
Access Bars® to bezinwazyjny, a zarazem dynamiczny zabieg podczas którego uwalniają się ograniczające nas emocje, lęki, obawy, przekonania, złość, frustracje, poczucie braku sprawczości, utrwalone wzorce zachowań, opinie i oceny dotyczące różnych sfer życia.

JAKIE SĄ EFEKTY KORZYSTANIA Z ACCESS BARS® ?

W naszych umysłach tworzy się więcej „przestrzeni” i zaczynamy żyć zgodnie z tym, czego naprawdę w naszym życiu chcemy. Wyciszamy się, lepiej śpimy, z większym spokojem i jaśniejszym umysłem podchodzimy do wyzwań i trudnych spraw. Zaczynamy dostrzegać co naprawdę nam służy, a w życiu pojawia się więcej lekkości, większa swoboda przy dokonywaniu wyborów i zmian życiowych. Następuje poprawa samopoczucia, często znikają dolegliwości fizyczne, emocjonalne, bezsenność, obezwładniająca gonitwa myśli, zwiększa się odporność, umiejętność koncentracji. Wzrasta samoocena, chęci i motywacja do działania. Zauważamy wzrost kreatywności, radości z życia i wiele więcej…

DLA KOGO JEST TEN KURS

Dla terapeutów, psychologów itp. – zyskują dodatkowe narzędzie do pracy.
Dla specjalistów pracujących z ciałem – dostrzegają dodatkowe możliwości rozszerzenia swojego warsztatu (i to zarówno terapeuci, trenerzy, jak i masażyści i fizjoterapeuci).
Dla rodziców i opiekunów – Barsy są znakomitym wsparciem dla młodych ludzi (można je wykonywać od najmłodszych lat): pomagają m.in uwolnić się od stresu, zaburzeń lękowych, poprawiają koncentrację, ułatwiają uczenie się itp.
Dla każdego, kto chce zmienić swoje życie i odblokować pełen potencjał możliwości.
Dla osób gotowych zaprosić do swojego życia więcej możliwości.
Dla szukających praktycznych narzędzi radzenia sobie ze stresem i napięciem.
KIEDY I GDZIE
W Uzdrowisku ul. Podmiejska 6a 44-330 Jastrzębie-Zdrój
06 maja (sobota) w godz. 9.00-17.00 (w tym krótkie przerwy i 1 dłuższa na obiad (możliwość zamówienia na własny koszt), szkolenie może się wydłużyć, bądźmy elastyczni:)).

JAK WYGLĄDA KURS

Jest zdecydowanie praktyczny.
nauczysz się wykonywać sesję Access Bars®, otrzymasz informacje o wszystkich punktach i zasadach ich stymulacji
wykonasz 2 i otrzymasz 2 pełne sesje Access Bars®
otrzymasz materiały szkoleniowe i plansze do pracy
poznasz narzędzia, wykorzystywane w Access Consciousness® do uwalniania ograniczeń
otrzymasz międzynarodowy certyfikat uprawniający Cię do odpłatnego wykonywania sesji
zostaniesz wpisana/ wpisany do międzynarodowej bazy Access Bars® Practitioner i otrzymasz dostęp do bazy wiedzy dla Praktyków
będziesz mieć możliwość nieograniczonych konsultacji z prowadzącą kurs.
Ukończenie Klasy Access BARS® jest pierwszym etapem jeśli zechcesz poznawać kolejne procesy (daje niezbędne podstawy do uczestnictwa w innych szkoleniach proponowanych przez Access Consciousness®).
INWESTYCJA:
Ceny kursu ustalane są globalnie i są takie same na całym świecie (w przeliczeniu na lokalną walutę):
1.000 PLN (jeśli to Twoja pierwsza Klasa Bars),
500 PLN (dla powtarzający kurs),
dzieci i młodzież do 16 roku życia – nieodpłatnie (w parze z rodzicem lub opiekunem, który odpłatnie uczestniczy w kursie).
ZAPISY
Wyślij e-mail na adres: olga.zak@studiozaklin.pl
lub skontaktuj się przez Messenger Studio Żaklin
lub
Zadzwoń pod nr: 666 472 544 lub wyślij SMS.
oraz
wpłać zadatek w wysokości 300 zł
DANE DO PRZELEWU:
Studio Żaklin Olga Wiktoria Żak
Nr rachunku: 27 1160 2202 0000 0005 6183 1884 (Millennium)
Kwota: 300 zł
Tytułem: Access Bars 06.05.2023 Jastrzębie-Zdrój
UWAGA:
Kurs prowadzony jest w kameralnych grupach. Liczba miejsc jest ograniczona! OBOWIĄZUJĄ ZAPISY!
PROWADZĄCA:
Olga Żak Licencjonowana Facylitatorka Access BARS®. Praktyk procesów na ciało Access Consciusness® (Access Bars®, procesy Access Body®). Jestem szczęśliwą kobietą radość sprawia mi dzielenie się dobrą energią. Prowadzę zajęcia jogi powięziowej w Uzdrowisku. Ukończyłam Mindfulness Based Living Course, kurs uważności. Działam w Jastrzębskiej Radzie Kobiet organizując ciekawe wydarzenia na terenie Jastrzębia-Zdroju. W 2023 r. rozpoczęłam swoją przygodę jako masażysta i wykonuję masaż tajski pomagając zniwelować napięcia w ciele oraz zwiększyć elastyczność i zakres ruchów.
Uwielbiam górskie szlaki, jeżdżę na rowerze i spaceruję ciesząc się życiem.
Jedno jest pewne, jeśli twoje spięte ciało potrzebuje rozluźnienia i chcesz ujrzeć świat w piękniejszych barwach, potrafię ci pomóc Skorzystasz?
Po tym szkoleniu już nic nie wygląda tak samo! Jest o niebo lepiej!
Jakby to było zacząć świadomie kreować życie o jakim od dawna marzysz?
Możesz także umówić się ze mną na WIZYTĘ INDYWIDUALNĄ, podczas której otrzymasz sesję Access Bars® oraz inne procesy energetyczne na ciało lub umówić się na szkolenie w twoim mieście.
24 maj 2024 – “Świadomość PIEŚNI w kręgu” – warsztat
24 maj 2024 – “Świadomość PIEŚNI w kręgu” – warsztat

24 maj 2024 - Świadomość pieśni w kręgu - warsztatWarsztat “Świadomość PIEŚNI w kręgu” Zapraszamy na spontaniczne spotkanie z pieśnią, której tradycje sięgają dalekich etnicznych korzeni, a wpływ zdrowotny trwa do dzisiaj.Muzykoterapia głosem w kręgu dla...

25 maj 2024 – Mam e-MOC-je – warsztaty rozwojowe dla dzieci
25 maj 2024 – Mam e-MOC-je – warsztaty rozwojowe dla dzieci

25 maja 2024 - Mam e-MOC-je - warsztaty rozojowe dla dzieciMam e-MOC-je II edycja warsztatów rozwijających kompetencje emocjonalno – społeczne u dzieci w wieku 7-13 lat Warsztaty bazują na rozwijaniu umiejętności społeczno-emocjonalnych i komunikacyjnychoraz...

08-09.06. 2024 – Latino i High Heels Z ANIĄ SZWAJDA
08-09.06. 2024 – Latino i High Heels Z ANIĄ SZWAJDA

08-09 czerwca 2024 - Latino/High Heels z Anią SzwajdaWarsztaty:LATINO/HIGH HEELS z ANIĄ SZWAJDA w UZDROWISKU Przebieg:Krąg otwierającyCzęść taneczna- tańczymy na bosoRozgrzewka i proste krokiCzęść choreograficznaKrąg zamykający Miejsca:Uzdrowisko, ul. Podmiejska 6a,...