WARSZTAT - CZUJĘ – KOBIECA DROGA DO SIEBIE - U-zdrowisko Jastrzębie Zdrój :: Aneta Wychorska

11.12 – WARSZTAT – CZUJĘ – KOBIECA DROGA DO SIEBIE

„CZUJĘ – KOBIECA DROGA DO SIEBIE”
SAMA TWORZYSZ SWOJE ŻYCIE

Dlaczego czasem nie robimy tego co byśmy chciały. Dlaczego czasem nie żyjemy tak jakbyśmy chciały. Trzymamy się starych choć obcych nam wzorców, jakby ktoś inny miał pilot i sterował naszym życiem. Dlaczego często jesteśmy wyczerpane naszą pracą, relacjami, jesteśmy sfrustrowane, choć na zewnątrz niby wszystko jest ok. Dlaczego odchodzimy same od siebie i żyjemy w stanie wiecznego podporządkowania.
Czujesz, że wszystko mogłoby być inaczej. Wiesz, że masz moc, ale nie wiesz co się dzieje, że nie możesz ruszyć z miejsca ….
Dobra wiadomość jest taka, że to wszystko można zmienić!
Jeśli czujesz, że coś o czym piszę powyżej dotyczy Ciebie znaczy, że to właśnie do Ciebie kieruję zaproszenie na spotkanie w kobiecym gronie, na którym postaramy się odpowiedzieć na powyższe pytania, które kiedyś i mnie nurtowały..
Porozmawiamy o żeńskiej i męskiej energii w naszym życiu. Dlaczego czasem ją tracimy? Czym jest, za co odpowiada, jak ją wydobyć? Czym jest kobiecość? …. Jak to wszystko wpływa na nasze życie, na naszą pracę, relacje i związki.
Szukałam wewnętrznej drogi do siebie. Szukałam i znalazłam. Przełamałam lęk przed nieznanym, wyszłam ze strefy komfortu. Zrozumiałam i przetransformowałam swoje przekonania, które sprawiały że odczuwałam wewnętrzną pustkę.
I o tym wszystkim chcę Ci opowiedzieć!
O kobiecości, naszej energii i o sposobach na jej harmonizację. Praca z tym sprawia, że nasze życie nabiera kolorów i czujesz, że jesteś w zgodzie ze sobą. Dzięki tej wiedzy zrozumiałam jak czuć się lepiej, pracować lżej i jak przyciągać i utrzymywać więcej radości w relacjach i w życiu zawodowym.
Nazywam się Marta Junka i od 7 lat zajmuje się pracą z podświadomością. W 2019 roku zainspirowała mnie wiedza o kobiecej i męskiej energii i zaczęłam z tym pracować. Pamiętam jak dawno temu na jednym ze spotkań kobiecych gdzieś głęboko w lesie nad rzeką usłyszałam zdanie – SAMA TWORZYSZ SWOJE ŻYCIE, CZY JESTEŚ GOTOWA WZIĄĆ ŻYCIE W SWOJE RĘCE, A NIE NARZEKAĆ, ŻE COŚ CI SIĘ WIECZNIE PRZYDARZA? To zdanie było dla mnie jak najgłośniejszy budzik, który dzwoni o świcie…
Wtedy postanowiłam, że pomimo tego, że przez lata pracowałam w branży logistycznej, ukończyłam szereg szkoleń z zakresu transportu i ekonomii, chce poszukiwać wiedzy, o którą prosił mój wewnętrzny głos. Szukałam odpowiedzi i trafiłam do szkół uczących fizyki kwantowej, psychotroniki. Uczyłam się od wspaniałych mentorek, które swoje nauki łączą ze współczesną psychologią, z tym co metafizyczne i niezbadane. Odnalazłam odpowiedzi i jako kobieta, żona, matka, przedsiębiorca nauczyłam się wzrastać w swoich rolach i rozwoju duchowym, zgodnie z moją kobiecą naturą.
Obecnie kończę studia psychologiczne z elementami coachingu co jest dla mnie najlepszym potwierdzeniem, że na zmiany nigdy nie jest za późno i same jesteśmy kreatorkami naszego życia!
Jeśli czujesz, że to co pisze w jakiś sposób rezonuje z Tobą zapraszam Cię na kobiecy warsztat 11.12.2021, który odbędzie się w cudownym miejscu w Jastrzębiu Zdroju .
KIEDY:
11.12.2021 10:oo-16:oo
GDZIE:
Uzdrowisko, ul. Podmiejska 6b, 44-335 Jastrzębie Zdrój
ILOŚĆ MIEJSC: 14 osób
INWESTYCJA: 270 zł.
Jeśli czujesz, że to coś dla Ciebie albo jeśli masz jakieś pytania proszę zgłoś się do mnie:
messenger: DżunkaYa
mail: dzunkaya@gmail.com
telefon: +48 883911142
Może ten warsztat będzie tym, co odpowie na nurtujące Cię pytania dotyczącej samej siebie.
PAMIĘTAJ! SAMA TWORZYSZ SWOJE ŻYCIE
Termin 6 listopada godz.11.00
Inwestycja : wpisowe 30 zł+ koszt kamieni zużytych na tworzenie biżuterii

24 maj 2024 – “Świadomość PIEŚNI w kręgu” – warsztat
24 maj 2024 – “Świadomość PIEŚNI w kręgu” – warsztat

24 maj 2024 - Świadomość pieśni w kręgu - warsztatWarsztat “Świadomość PIEŚNI w kręgu” Zapraszamy na spontaniczne spotkanie z pieśnią, której tradycje sięgają dalekich etnicznych korzeni, a wpływ zdrowotny trwa do dzisiaj.Muzykoterapia głosem w kręgu dla...

25 maj 2024 – Mam e-MOC-je – warsztaty rozwojowe dla dzieci
25 maj 2024 – Mam e-MOC-je – warsztaty rozwojowe dla dzieci

25 maja 2024 - Mam e-MOC-je - warsztaty rozojowe dla dzieciMam e-MOC-je II edycja warsztatów rozwijających kompetencje emocjonalno – społeczne u dzieci w wieku 7-13 lat Warsztaty bazują na rozwijaniu umiejętności społeczno-emocjonalnych i komunikacyjnychoraz...

08-09.06. 2024 – Latino i High Heels Z ANIĄ SZWAJDA
08-09.06. 2024 – Latino i High Heels Z ANIĄ SZWAJDA

08-09 czerwca 2024 - Latino/High Heels z Anią SzwajdaWarsztaty:LATINO/HIGH HEELS z ANIĄ SZWAJDA w UZDROWISKU Przebieg:Krąg otwierającyCzęść taneczna- tańczymy na bosoRozgrzewka i proste krokiCzęść choreograficznaKrąg zamykający Miejsca:Uzdrowisko, ul. Podmiejska 6a,...