WARSZTAT - CZUJĘ – KOBIECA DROGA DO SIEBIE drugi termin - U-zdrowisko Jastrzębie Zdrój :: Aneta Wychorska

11.12 – WARSZTAT – CZUJĘ – KOBIECA DROGA DO SIEBIE II termin

„CZUJĘ – KOBIECA DROGA DO SIEBIE”
SAMA TWORZYSZ SWOJE ŻYCIE

 

Dlaczego czasem nie robimy tego co byśmy chciały. Dlaczego czasem nie żyjemy tak jakbyśmy chciały. Trzymamy się starych choć obcych nam wzorców, jakby ktoś inny miał pilot i sterował naszym życiem. Dlaczego często jesteśmy wyczerpane naszą pracą, relacjami, jesteśmy sfrustrowane, choć na zewnątrz niby wszystko jest ok. Dlaczego odchodzimy same od siebie i żyjemy w stanie wiecznego podporządkowania.
Czujesz, że wszystko mogłoby być inaczej. Wiesz, że masz moc, ale nie wiesz co się dzieje, że nie możesz ruszyć z miejsca ….
Dobra wiadomość jest taka, że to wszystko można zmienić!
Jeśli czujesz, że coś o czym piszę powyżej dotyczy Ciebie znaczy, że to właśnie do Ciebie kieruję zaproszenie na spotkanie w kobiecym gronie, na którym postaramy się odpowiedzieć na powyższe pytania, które kiedyś i mnie nurtowały..
Porozmawiamy o żeńskiej i męskiej energii w naszym życiu. Dlaczego czasem ją tracimy? Czym jest, za co odpowiada, jak ją wydobyć? Czym jest kobiecość? …. Jak to wszystko wpływa na nasze życie, na naszą pracę, relacje i związki.
Szukałam wewnętrznej drogi do siebie. Szukałam i znalazłam. Przełamałam lęk przed nieznanym, wyszłam ze strefy komfortu. Zrozumiałam i przetransformowałam swoje przekonania, które sprawiały że odczuwałam wewnętrzną pustkę.
I o tym wszystkim chcę Ci opowiedzieć!
O kobiecości, naszej energii i o sposobach na jej harmonizację. Praca z tym sprawia, że nasze życie nabiera kolorów i czujesz, że jesteś w zgodzie ze sobą. Dzięki tej wiedzy zrozumiałam jak czuć się lepiej, pracować lżej i jak przyciągać i utrzymywać więcej radości w relacjach i w życiu zawodowym.
Nazywam się Marta Junka i od 7 lat zajmuje się pracą z podświadomością. W 2019 roku zainspirowała mnie wiedza o kobiecej i męskiej energii i zaczęłam z tym pracować. Pamiętam jak dawno temu na jednym ze spotkań kobiecych gdzieś głęboko w lesie nad rzeką usłyszałam zdanie – SAMA TWORZYSZ SWOJE ŻYCIE, CZY JESTEŚ GOTOWA WZIĄĆ ŻYCIE W SWOJE RĘCE, A NIE NARZEKAĆ, ŻE COŚ CI SIĘ WIECZNIE PRZYDARZA? To zdanie było dla mnie jak najgłośniejszy budzik, który dzwoni o świcie…
Wtedy postanowiłam, że pomimo tego, że przez lata pracowałam w branży logistycznej, ukończyłam szereg szkoleń z zakresu transportu i ekonomii, chce poszukiwać wiedzy, o którą prosił mój wewnętrzny głos. Szukałam odpowiedzi i trafiłam do szkół uczących fizyki kwantowej, psychotroniki. Uczyłam się od wspaniałych mentorek, które swoje nauki łączą ze współczesną psychologią, z tym co metafizyczne i niezbadane. Odnalazłam odpowiedzi i jako kobieta, żona, matka, przedsiębiorca nauczyłam się wzrastać w swoich rolach i rozwoju duchowym, zgodnie z moją kobiecą naturą.
Obecnie kończę studia psychologiczne z elementami coachingu co jest dla mnie najlepszym potwierdzeniem, że na zmiany nigdy nie jest za późno i same jesteśmy kreatorkami naszego życia!
Jeśli czujesz, że to co pisze w jakiś sposób rezonuje z Tobą zapraszam Cię na kobiecy warsztat 11.12.2021, który odbędzie się w cudownym miejscu w Jastrzębiu Zdroju .
KIEDY:
18.12.2021 11:oo-19:oo
GDZIE:
Uzdrowisko, ul. Podmiejska 6b, 44-335 Jastrzębie Zdrój
ILOŚĆ MIEJSC: 14 osób
INWESTYCJA: 270 zł.
Jeśli czujesz, że to coś dla Ciebie albo jeśli masz jakieś pytania proszę zgłoś się do mnie:
messenger: DżunkaYa
mail: dzunkaya@gmail.com
telefon: +48 883911142
Może ten warsztat będzie tym, co odpowie na nurtujące Cię pytania dotyczącej samej siebie.
PAMIĘTAJ! SAMA TWORZYSZ SWOJE ŻYCIE
Termin 6 listopada godz.11.00
Inwestycja : wpisowe 30 zł+ koszt kamieni zużytych na tworzenie biżuterii

12.04.2024 – GRUPOWA SESJA ODDECHOWA – REBIRTHING
12.04.2024 – GRUPOWA SESJA ODDECHOWA – REBIRTHING

12 kwietnia 2024 - GRUPOWA SESJA ODDECHOWA  - REBIRTHINGGRUPOWA SESJA ODDECHOWA Zapraszam Cię na doświadczenie siły i oczyszczającej mocy grupowej sesji oddechowej. Dzięki zastosowaniu połączonego i rozluźnionego schematu oddechowego w naszym Ciele zostaje pobudzony...

15.04.2024 – JAK ROZBUDZIĆ CIAŁO NA WIOSNĘ – webinar na żywo
15.04.2024 – JAK ROZBUDZIĆ CIAŁO NA WIOSNĘ – webinar na żywo

15 kwietnia 2024 - Jak rozbudzić ciało na wiosnę - webinar na żywo Och tworzy się tworzy materiał na webinar poniedziałkowy o ciele! Jak zwykle będzie konkretnie i mam nadzieję, że zmieszczę się w wyznaczonym sobie samej czasie Z pewnością pojawią się tematy z...

20 kwietnia 2024 – SALSA  Z ANIĄ SZWAJDA
20 kwietnia 2024 – SALSA Z ANIĄ SZWAJDA

20 kwietnia 2024 - salsa z Anią SzwajdaWarsztaty:SALSA/LATINO z ANIĄ SZWAJDA w UZDROWISKU Przebieg:Krąg otwierającyCzęść taneczna- tańczymy na bosoRozgrzewka i proste krokiCzęść choreograficznaKrąg zamykający Termin:SALSA - 20.04.2024  godz: 10:00 - 13:00...