Budowanie własnej tożsamości - warsztat wizualizacji i projekcji - U-zdrowisko Jastrzębie Zdrój :: Aneta Wychorska

Budowanie własnej tożsamości – warsztaty wizualizacji i projekcji

Budowanie własnej tożsamości

Budowanie własnej tożsamości – warsztaty wizualizacji i projekcji

Tożsamość to dobro osobiste każdej świadomej istoty. Warsztaty uruchomią dwa podstawowe narzędzia do tworzenia własnej tożsamości.
Wizualizacja i projekcja działają w każdym człowieku. Przyjrzymy się możliwości tworzenia i zmian własnego obrazu i obrazu świata.
Praktyczne ćwiczenia uruchamiają wyobraźnię i świadome tworzenie siebie i swojego otoczenia.
Wizualizacja to umiejętność widzenia tego, co dopiero się zadzieje. Np. upragnionej zmiany. I zmiana przychodzi właśnie przez akt jej postrzegania.
Projekcja to udział w tworzeniu świata na nasz obraz. Zauważanie własnej projekcji otwiera możliwość jej pełnego doświadczania i czerpania z życia pełnymi garściami.

Przebieg:

Warsztaty otwiera krótkie wprowadzenie (15 min.)
Część praktyczna obejmuje ćwiczenia wizualizacji siebie, swojej tożsamości, obrazu ciała, relacji z innymi i relacji z sobą z przeszłości, przyszłości i alternatywnymi wersjami siebie.
Ćwiczenia z projekcji skupiają się wokół najlepszej możliwej wersji własnej rzeczywistości. ( 80 minut)
Całość zamknie sekcja pytań i wzmacniania intencji (40 min.)
Przygotowanie: mata i wygodne ulubione ubranie (część warsztatowa jest medytacją prowadzoną na siedząco/leżąco).
Ilość uczestników: do 16 osób
Informacja o prowadzącej:
Agata Czyżowska to trener osobisty, przewodnik duchowy i mistyk. Zajmuje się regeneracją organicznej świadomości, rozbudzaniem postrzegania energii i połączenia między ciałem i umysłem. Stosuje metody prowadzenia głosem, uważności, biofeedbacku, czytania pola energetycznego i praktyki psychosomatyczne.
Od 2020 tworzy Pracownię Świadomości. W ramach Pracowni publikuje treści i pracuje na sesjach indywidualnych. Prowadzi też cotygodniony podcast dostępny na Youtubie i Spotify (aktualnie VI sezon: AFIRMACJE).
Wszystkie linki Pracowni znajdziesz tutaj: https://heylink.me/pracownia
Termin: 3 czerwca 9.00 – 11.30
Inwestycja: 130 zł
Ubierz się wygodnie.
Zapisy emaile: warsztaty@u-zdrowisko.pl
sms telefon 535636111
02 sierpnia 2024 – Stacjonarny 28 – dniowy program soul coaching®
02 sierpnia 2024 – Stacjonarny 28 – dniowy program soul coaching®

02 sierpnia 2024 - Stacjonarny 28-dniowy program Soul Coaching®STACJONARNY 28-DNIOWY PROGRAM SOUL COACHING® Odkryj i umocnij swoją intuicję,aby połączyć się ze swoją wewnętrzną mądrością! Jak często mówisz sobie, „cholera! mogłam posłuchać siebie”? A może ktoś zwraca...

21 czerwiec 2024 – “Świadomość PIEŚNI w kręgu” – warsztat
21 czerwiec 2024 – “Świadomość PIEŚNI w kręgu” – warsztat

21 czerwiec 2024 - Świadomość pieśni w kręgu - warsztatWarsztat “Świadomość PIEŚNI w kręgu” Zapraszamy na spontaniczne spotkanie z pieśnią, której tradycje sięgają dalekich etnicznych korzeni, a wpływ zdrowotny trwa do dzisiaj.Muzykoterapia głosem w kręgu dla...

21 czerwiec 2024 – Międzynarodowy dzień jogi
21 czerwiec 2024 – Międzynarodowy dzień jogi

21 czerwiec 2024 - Międzynarodowy dzień jogiMIĘDZYNARODOWY DZIEŃ JOGI Z UZDROWISKIEM21 CZERWCA 2024Godzina 18:00 Zapraszamy Cię na coroczne święto wszystkichjoginów i joginek.Będzie aktywnie, radośnie i zdrowo!Będziemy praktykować na zielonych terenach Parku...