14 styczeń 2024 - Mapa marzeń - Kolaż duszy - U-zdrowisko Jastrzębie Zdrój :: Aneta Wychorska

14 stycznia 2024 – Mapa marzeń / Kolaż duszy

mapa marzeń
Chcesz aby Twoje marzenia przestały być tylko marzeniami?
Chcesz przekuć marzenia w rzeczywistość?
Zrób to będąc w kontakcie ze swoim sercem!
🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡
10 raz poprowadzę Mapę Marzeń!
To spore doświadczenie, które w tym roku oprócz jubileuszu będzie wyjątkowym warsztatem z innego powodu.
💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙
Po raz pierwszy Mapę Marzeń połączę z kolejnym moim doświadczeniem -> Kolażem Duszy.
Jakie jest główne założenie stworzenia Kolażu Duszy?
– ustanowienie intencji
– wzmocnienie jej fizyczną obecnością obrazów i słów
– zakorzenienie intencji w świecie materialnym
– a na koniec stworzymy silną interpretację obrazów i UCZUĆ, których doświadczysz, kiedy osiągniesz cele
📢📢📢📢📢📢📢📢📢📢📢📢📢📢📢📢📢
I UWAGA!
DOKŁADNE ZDJĘCIE KONKRETNEGO CELU JAKI CHCESZ OSIĄGNĄĆ NIE MA TAKIEJ WARTOŚCI, JAK OBRAZ, KTÓRY WYWOŁUJE UCZUCIA TOWARZYSZĄCE OSIĄGNIĘCIU TEGO CELU.
⏰⏰⏰⏰⏰⏰⏰⏰⏰⏰⏰⏰⏰⏰⏰⏰⏰
Swój Kolaż wykonasz w 45 minut! Tak to jest możliwe 😉
A potem zajmiemy się jego interpretacją z poziomu serca. Aby te uczucia przywołać.
💌💌💌💌💌💌💌💌💌💌💌💌💌💌💌💌💌💌
Odrobina Wiedzy Naukowej o Mózgu, z materiałów Soul Couching®
Układ Siatkowaty aktywujący, część mózgu, znana jako RAS (Reticular Activating System) odgrywa ważną rolę przy ustalaniu i osiąganiu celów. Działa niczym filtr pomiędzy umysłem świadomym i podświadomością. Jest to automatyczny mechanizm wewnątrz twojego mózgu, który wydobywa na wierzch ważne informacje i przykuwa twoją uwagę. Aby to zrozumieć wyobraź sobie, że znajdujesz się na bardzo głośnym placu zabaw lub na dworcu autobusowym. Jest głośno i panuje chaos. Żaden dźwięk nie wyróżnia się od reszty, ale nagle ktoś wykrzykuje twoje imię. To przyciąga twoją uwagę ponad wszystkimi dźwiękami. Ta osoba, która krzyczy jest jak RAS. Wyławia określone informacje pośród miliardów danych wyjściowych, które odbierasz każdego dni przekazuje je do twojej podświadomości.
W jaki sposób układ siatkowy aktywujący znajduje zastosowanie w tworzeniu Mapy Marzeń/ Kolażu Duszy? RAS jest programowany za pomocą obrazów, wiadomości i afirmacji, przesyłanych ze świadomego umysłu, podczas gdy skupiasz uwagę na swoim kolażu. Umieszczając pewne obrazy na tablicy, wybierasz informacje, które chcesz, aby RAS umieścił w twojej podświadomości.
Twoja podświadomość wierzy w to co widzi. Jak powiada dżin: Twoje życzenie jest dla mnie rozkazem!
Przykładem może być trening profesjonalnych sportowców, którzy wizualizując sobie zwycięstwo, znacząco podnoszą swoją skuteczność, kiedy uprawiają sport w realu.
Umieszczając upragniony efekt na Kolażu DuszySoul Couching®, nakazujemy naszemu RAS przekazanie tej informacji do naszej podświadomości. Nasza podświadomość dopasowuje wtedy wydarzenia, aby pomóc nam w osiągnięciu celu, ponieważ wierzy, że obrazy, słowa i uczucia są, w rzeczywistości prawdziwe. I nasza podświadomość tal kreuje wydarzenia, abyśmy mogli osiągnąć nasze cele, ponieważ ma przekonanie, że te obrazy czy słowa są prawdziwe.
❓❓❓❓❓❓❓❓❓❓❓
Co przynieść ze sobą?
Materiały do stworzenia mapy marzeń zostaną dostarczone na warsztaty.
Inaczej niż co roku, tym razem nie musisz przynosić symboli, rysunków , zdjęć , które chciałabyś/chciałbyś umieścić na swojej mapie marzeń. Zrobisz to na miejscu, prowadzona/y przez swoją intuicję (Serce/Duszę).
Warto zabrać gazety, katalogi biur podróży, inne kolorowe obrazki, widokówki etc. którymi można się wymienić na miejscu.
💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚
Będę na Ciebie czekać
Na początek w medytacji uważności skierowanej na życzliwość wyrazimy wdzięczność za to co było. Następnie poprowadzę Cię w Podróż Duszy gdzie spotkasz się ze swoim Przewodnikiem Duszy i od niego dowiesz się jaki masz przekaz na kolejny rok.
Stając się obecnymi w tu i teraz, za pomocą medytacji uważności Mindfulness ,i w kolejnym kroku przelejemy nasze życzenia na Mapę Marzeń/ Kolaż Duszy.
💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜
Zaufaj i daj się poprowadzić swojej intuicji, swojej Duszy.
Wiele osób , którym towarzyszyłam w tworzeniu Mapy Marzeń może się pochwalić ich realizacją, w zadziwiającym tempie. Teraz dodatkowo dowiesz się jak czytać przekaz Mapy.
🔆🔆